PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 444
oceny
5,8 10 1 61444
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

Powiem wprost

ocenił(a) film na 7

A więc powiem wprost. Niezły. Początek super, więc nastawiłem się na fajny film. Niestety następne 20 minut okropnego syfu z gejowsko-żydowskim, przelukrowanym weselem na czele było wręcz nie do zniesienia. Już miałem zasnąć gdy.... coś się zmieniło. Nagle film stał się normalny. Końcówka filmu... totalny zaskok. Lukier się skończył i w końcu zrobiło się ok. I fajne podsumowanie na końcu. Ode mnie 7/10.

Pozdro.

ocenił(a) film na 7
matticitt

Ups, zapomniałem dodać, że filmowa Samantha uratowała film :P

ocenił(a) film na 6
matticitt

Aj stwierdzam że troszkę naciągnęli jej rolę z jej wielkim seksapilem .Stwierdzam że wyglądała i zachował się obleśnie i czasami było to nad wyrost ...

ocenił(a) film na 7
Tibn

Może troszkę tak, ale czy od razu obleśnie ?

ocenił(a) film na 5
matticitt

dokładnie, początek był ok i cała wycieczka do Abu Zabi również. jedynie wątek z weselem był BEZNADZIEJNY i według mnie mogliby go całkiem wyrzucić z filmu. ode mnie 6/10, bo generalnie wolę ambitniejsze filmy, ale można było się pośmiać, szczególnie z Samanthy :D.

Vogue.

ja zamiast wesela wyrzucilbym z filmu miley cirus.samantha the best. troche krótko trwalo spotkanie carrie z aidanem.

ocenił(a) film na 7
Pitterek

A może by tak i wesele i miley wyrzucić ? :P Fakt, spotkanie trochę pominięte zostało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones