PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 444
oceny
5,8 10 1 61444
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

przedpremiera

ocenił(a) film na 10

Hej, wiecie może czy będzie jakakolwiek przedpremiera SATC 2? Jak tak to bylabym wdzięczna o kino ew godzina :)

natalia0

W cinema city póki co nie ma repertuaru na piątek 28 maja. Multikino ogłasza wielką premierę na 1 czerwca. Mam rezerwację do Multikina, ale jeśli cinema wypuści film 28 maja to rezerwuję tam :)

vanilla_sky85

ja mam zarezerwowany bilet na 28 maja na 21.30 w Silverscreenie Warszawa Wola Park, dzisiaj rano mieli tylko jeden termin na stronie podany tj. 1 czerwca, wiec rano zarezerwowałam, ale teraz zmienilam rezerwację na ten piatek:)

natalia0

Wygląda na to, że nie ma przedpremiery:/ W Heliosie nie ma jeszcze repertuaru na ten weekend, ale jest już 28. maja SATC2 jako premiera - fajnie tak wygląda jako jedyna pozycja tego dnia:) Bilety już zarezerwowane:)

ocenił(a) film na 8
natalia0

Patrzyłem na repertuar cinema city i nie ma SATC2 :( .... mają rozpisany repertuar do 3 czerwca i tego filmu nie ma ... wiecie dlaczego ?

music11

Ja też czekałam na repertuar Cinema City i jestem zła :/ Tak huczą o premierze, a tu gucio :( Mam rezerwację w Multikinie na 1 czerwca i chyba tam pójdę, bo nie będę czekać aż Cinema łaskawie wypuści film.

vanilla_sky85

a skąd wy jesteście, z jakiego miasta???W silver screen już od piątku grają, wtedy kiedy jest premiera w Polsce, dlatego lecę na film w piątek.

lisowska_k

Ja ze Śląska. Ehh szczęściaro :(

music11

JEST!!!!!!!!!!! W CINEMA CITY POJAWIŁ SEKS!!! 28 MAJA. REZERWUJCIE!! :):):):):)

vanilla_sky85

Wczoraj byla przedpremiera w Multikinie...

Cycak

Ja wolę Cinemę. W którym Multikinie?

vanilla_sky85

A czy ważne jest kino?:) Ważne, ze film wszędzie ten sam:) normalnie siedzę jak na szpilkach, szkoda ze to dopiero w piątek:( Warszawa pozdrawia:)

lisowska_k

No dla mnie jest ważne. W Cinema city wg mnie są wygodniejsze fotele i sale nie są przesiąknięte popcornem :) Widocznie jest lepsza klima ;)
Śląsk pozdrawia ;)

vanilla_sky85

:) przyznam, że nigdy nie zwracałam na takie rzeczy uwagi:)

lisowska_k

Ja zwracam, bo chodzę do kina praktycznie raz w tygodniu więc łatwo to zauważyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones