PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 61 444
oceny
5,8 10 1 61444
4,3 9
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

To było to, czego potrzebowałam na złe dni! Prawie cały czas się śmiałam. Ktoś niżej napisał, że ten film to jedna wielka reklama. Tak- Emiratów Arabskich (musieli za to zapłacić fortunę), marek ubrań itp itd. ale co z tego?Tak zawsze było w "Seksie". Polecam!

Ciastecko

Oto moja recenzja, Cudowny, Cudowny, Cudowny!!!!!Gratka dla fanów SATC, choć przyznam obiektywnie, że jak dla mnie czuję niedosyt po tej części, po SATC miałam wrażenie, że nic już nie można dopowiedzieć, że własnie ta część , pierwsza, jest ukoronowaniem serialu, a teraz czuję niedosyt...:( film faktycznie stawia na pokazanie luksusu, troszkę brakowało mi pokazania strony emocjonalnej związanej z przyjaźnią dziewczyn, i jakoś tak z Aidenem ten epizod dziwnie się skończył, jakoś w tym wszystkim mało chemii było, choć ja jestem zadowolona i uśmiałam się na tym filmie, tak jak i całe kino, które wczoraj o 21.30 w warszawskim Multikinie na Woli było pełne!Pozdrawiam, i życze miłego seansu dla FANÓW....bo czytam tu dziwne i niepochlebne opinie tych, którzy już to obejrzeli.

Ciastecko

Ohh, film jest genialny. Co prawda w drugiej części przestałam lubić Carrie, ale na szczęście nie było o niej aż tak dużo jak się obawiałam. Film dużo zabawniejszy niż większość produkcji reklamowanych jako "najzabawniejszy film roku", śmiałam się prawie cały czas. Ale jest to film na babski wieczór. Faceci raczej go nie zrozumieją. W kinie było tylko kilku i śmiali się w nieodpowiednich momentach :P Zupełnie nie łapali tych damskich 'żarcików' :) Film cudowny. Chyba pójdę na niego jeszcze raz ;)

ocenił(a) film na 10
Ciastecko

film genialny! uśmiałam się! kocham te kobiety!:)

pariskuu

Ja też:D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones