PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1100}

Sens życia wg Monty Pythona

The Meaning of Life
7,9 130 056
ocen
7,9 10 1 130056
7,8 31
ocen krytyków
Sens życia wg Monty Pythona
powrót do forum filmu Sens życia wg Monty Pythona

Dla mnie osobiście film jest nieco gorszy od "Świętego Gralla".
Jak najbardziej była sporo bardzo fajnych scen, Świetne animacje, cudowna muzyka jednakże po seansie odniosłem lekki niedosyt. Nie tego się spodziewałem. Pamiętam że po pierwszym seansie byłem nawet lekko zniesmaczony zbyt dużym postawieniem na goliznę i tematy seksualne. Na szczęście po obejrzeniu drugi raz zrozumiałem czemu tak jest a pierwotna ocena poszła w niepamięć. W każdym razie to że subiektywnie rzecz ujmując film oceniam o wiele niżej niż Świętego Grala to absolutnie nie powiem że jest to film zły. Polecę go każdemu komu nie obcy jest Brytyjski humor a kultowy obraz Katolickiej rodziny nie wzbudzi w nim durnych skrajnych, zahaczających o hipokryzję odczuć.

Tak czy owak film wart polecenia

Ps: Film oceniłem na 8 a Gralla na 9. Jednakże ja oceniam filmy pod względem Realizacji, Gry aktorskiej, muzyki itp. Pod tym względem wypada nie wiele gorzej (jak dla mnie). Mój osobisty gust nie ma tu nic do rzeczy

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones