PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1100}

Sens życia wg Monty Pythona

The Meaning of Life
7,9 130 054
oceny
7,9 10 1 130054
7,8 30
ocen krytyków
Sens życia wg Monty Pythona
powrót do forum filmu Sens życia wg Monty Pythona

Senna ta komedia jak dla mnie . Z trudem dotrwałem jedną godzinę :) Nie polecam

electroseba

Mi też się nie spodobał. Dużo gorszy od świętago gralla i i żywota briana. Tylko 6/10

ocenił(a) film na 6
electroseba

Myślę, że ze względu na swoją irracjonalność prezentowałby się znacznie lepiej po jakichś używkach. Ale na trzeźwo rzeczywiście może być nużący jeżeli nie jest się zapaleńcem MP.

ocenił(a) film na 8
electroseba

żeby ten film trzeba trochę dorosnąć. Oczywiście bez obrazy.

ocenił(a) film na 8
electroseba

Dokładnie,tj.przedmówca napisał,do tego filmu po prostu trzeba dorosnąć.I absolutnie nie piszę tego złośliwie.Pamiętam,że pierwszy raz "Sens życia" obejrzałem jakąś dekadę temu, i wówczas także ten film mnie zwyczajnie nużył,a jego irracjonalizm był dla mnie niezrozumiały.
Dziś miałem przyjemność ponownie go obejrzeć,i jakże daleko łatwiejszy był dla mnie w odbiorze tym razem,niż wówczas :)

ocenił(a) film na 10
expo2000

dokładnie. Tylko dla dorosłych, jak to mówią. Ten film WIELE wyjaśnia!

ocenił(a) film na 9
expo2000

To był pierwszy Monty Python jakiego oglądałem, byłem wtedy w podstawówce i zakochałem się w wówczas w ich twórczości. Jasne, że teraz inaczej go odbieram niż wtedy, ale jestem zdania, że każda grupa wiekowa może w nim znaleźć coś dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones