PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835809}
3,3 3 405
ocen
3,3 10 1 3405
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

MEGA!

ocenił(a) film na 10

NAJLEPSZY film motywacyjny ostatnich lat!
Wielkie oklaski dla twórców. Łza kręciła się w oku kilka razy...

ocenił(a) film na 1
Szogun_13

Łezka kręcił się z płaczu, bo to murowany faworyt na najgorszy film ostatnich 20 lat.

ocenił(a) film na 10
Szogun_13

Rewelacyjny film! Niezależny i to jest jego sukces. lukaszraa po co hejtujesz? wszyscy widzą, że to lipne konto założone wczoraj. Zresztą tak samo jak 2 pozostałe. Podobnie piszesz i wiadomo, że to jedna osoba.

filmmaster89

Ale do tego, że autor posta założył konto jeszcze później, to się nie odniesiesz? Jesteś tym samym hipokrytą, co większość osób stawiających 10 tej szmirze. Ja wolę filmu nie oceniać, bo nie chcę, żeby ktoś, kto wejdzie kiedyś na mój profil widział, że to g*wno oglądałem. Poza tym nie można dać 0/10.

filmmaster89

rozumiem że jesteś kimś z rodziny twórców tego filmu? przypadkowo oboje oceniacie tego gniota na 10 a konkurencyjny film o podobnej tematyce "fighter" na 1? xd

filmmaster89

Oznaczam fake konto

Szogun_13

Masz niskie standardy. Co wg cięcie jest równym arcydziełem? "Dlaczego ja"? "Klan"?

ocenił(a) film na 2
erdece

,,Trudne sprawy" to poziom tego gniota.

lornemalwo

''Trudne sprawy'' to z założenia wielkie g***, a ten film to miał być HIT ;D, więc tym bardziej ocena jedzie w dół. Już po zwiastunie było widać, że to będzie żałosne. Czasem filmy są tak głupie, że aż śmieszne i chociaż tym potrafią się wyratować. Ten film nie ratuje się niczym :).

Szogun_13

Chyba jedyny jaki widziałeś jeśli tak twierdzisz

Szogun_13

Naprawdę jesteście tacy tępi, żeby pisać jakieś idiotyczne komentarze o podwyższaniu oceny? Jak film byłby dobry, to ludzie nie wystawialiby jedynek. Pierwszy raz widzę, żeby pod jakimś filmem twórcy starali się w taki żałosny sposób ratować ocenę filmu.

ocenił(a) film na 1
maciej_krzepien

Najlepsze że ocena dla tego "dzieła" była ostatnią jaką wystawił"szogun", paru innych zachwyconch miało podobnie.

ocenił(a) film na 1
Handorvalar

Film za mało zarobił widać żeby było ich stać na utrzymanie troll kont, na tym portalu jest jeden Pjoter Alfa i nikt inny mu w wytrwałości do podtrzymywania przy życiu ocen autorskich crapów nie dorówna

maciej_krzepien

Oj, zdecydowanie nie jest to odosobniony przypadek, często na Filmwebie przy polskich filmach trafiają się klakierzy podwyższający ocenę filmu. Nawet Mieciu kilka razy już podejmował ten temat w swoich odcinkach.

ocenił(a) film na 1
Szogun_13

Albo jesteś debilem albo trollem. Widzę że bycie trollem ci nie wychodzi więc zakładam drugą pcję.

Szogun_13

Ja tylko oznaczam fake konto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones