PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108543}

Serce

Heart
5,9 186
ocen
5,9 10 1 186
Serce
powrót do forum filmu Serce

Raczej średnio mi sie podobał. Niby był jakiś pomysł, ale generalnie nie wyszło. Uważam za nietrafione, przedstawienie typów ludzkich z którymi mamy do czynienia w filmie- niby kochająca żona, ale nimfomanka ze skłonnościami do notorycznych zdrad, niby matka opłakująca śmierć syna, ale okazuje sie przy okazji jakimś zboczeńcem, no i główny bohater...też mocno podejrzany... (toleruje wszystko co wyprawia żona)Zakłóca to, moim zdaniem, w sumie dość niezłą historię, o której miało opowiadać " Serce". W filmie poza tym jest mnóstwo nieścisłości, niedociągnieć, czy wręcz nielogicznych zbiegów okoliczności.

ocenił(a) film na 7
huda777

Nielogiczne zbiegi okoliczności. Bomba!

Krzypur

No ja się tam pewnie nie znam, ale skoro do 10. minuty były już 2 scenki kopulacji to musiał być genialny film. I właśnie dlatego go w tym momencie wyłączyłem.

Jack_Holborn15

Jestem w szoku, że facet, który był tym kolesiem, co poleciał na balonach, by potem znaleźć swoją miłość zniżył się do takiego poziomu. Fuj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones