PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271514}
6,5 68 352
oceny
6,5 10 1 68352
6,2 27
ocen krytyków
Shazam
powrót do forum filmu Shazam!

Obawiam się, że będzie to tylko płaska komedyjka, tak prosta i słaba jak ten kostium. Chciałbym co prawda zostać mile zaskoczonym, ale Shazam to przecież jedynie kopia Supermana, musiałby mieć doskonały scenariusz dla osiągnięcia sukcesu.

ocenił(a) film na 8
plooshack

Nie narzekaj, grunt, że chociaż powstanie, jak niewiele filmów spod ramienia DC...

anaisse

No to już nie narzekam, skoro takie absolutne minimum jak samo powstanie filmu ma mi wystarczyć.

ocenił(a) film na 8
plooshack

No wiesz... z DC to ciężko o wypuszczenie filmu na rynek biorąc pod uwagę, np. flasha, który miał się pojawić za rok, a tu się okazuje, że 2021 rok najwcześniej xD

anaisse

No posypało się filmowe DC, trudno, podglądanie konkurencji nie zawsze wychodzi na dobre.

plooshack

Ale jak najbardziej jestem za ekranizacjami niepowiązanych ze sobą filmów z postaciami DC, niech 'SHAZAM!' będzie zabawny przynajmniej jak serialowy 'The Tick'.

ocenił(a) film na 9
plooshack

Nie widziałeś a juz oceniasz....

ocenił(a) film na 8
plooshack

No to będziesz mile zaskoczonym

Sommer234

Wybornie! :D

plooshack

Właśnie wróciłem z kina. Dobrze się obawiasz. Taki mocno naciągany. Widać, że powstał na siłę, aby przedstawić kolejnego członka Ligi.

BruceD

Dzięki za opinię, w sumie szkoda, że akurat z Shazam!a zrobili komediową postać.

ocenił(a) film na 4
plooshack

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Płaska komedyjka. Jak mózg zostawisz w domu-może przejdzie. Niestety DC na siłę kopiuje marvela, ale tutaj wybitnie im nie pykło. Film na siłę. Walory estetyczne,również nie zachowane, jak w przypadku Aquamana

ocenił(a) film na 9
zojchincu

No ciekawe bo zagraniczni recenzenci zachwycają się filmem, czekam do premiery

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

No to chyba mam większe wymagania niż zagraniczni recenzenci :)

ocenił(a) film na 9
plooshack

Nie znasz tej postaci, prawda?

Himiteshu

Jeśli to do mnie pytanie to znam postać, a o co konkretnie chodzi? Shazam to nie Plastic Man i nie powinien być durny.

ocenił(a) film na 9
plooshack

Ale pamiętaj, że to przede wszystkim 15 latek

Himiteshu

No masz rację, dzisiejsi 15-latkowie są faktycznie durni. Stracone pokolenie.

plooshack

piekne to co napisałeś bo właśnie chodzi o tą durnote czyli Amerykańską durnotę

animal448

Lepiej naucz się pisać o "najmądrzejszy" do porządku zanim zaczniesz pisać o głupocie innych

plooshack

wystarczy spojrzeć na reklamówke w której zajeżdza takim prostactwem że trzeba być durniem żeby wydać złotówkę na tego gniota, Christopher Nolan pokazał jak się robi filmy z superbohaterami ,a cała reszta jedyne co może zrobić to tylko i wyłącznie się nieustannie komprowitować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones