PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9508}
5,7 18 325
ocen
5,7 10 1 18325
5,7 14
ocen krytyków
Showgirls
powrót do forum filmu Showgirls

nadal uważam że jest dobry , niska ocena wskazuje na niezrozumienie filmu , maliny są być może
za to że supergwiazdy są ukazane takie jakimi są , chyba gwałt się nie spodobał.
No jak to możliwe żeby celebryta święty popełnił taką zbrodnię.
Zycie to nie jest bajka a ten film właśnie o tym opowiada.

ocenił(a) film na 7
FRANK_MARTIN_FILMWEB

zgadzam się z tym, mi sie film bardzo podoba bo pokazuje prawde na ten temat, szkoda że juz takich nie robią

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Ogólnie film jest średni.

Niektóre sceny tanecznych show są efektowne. Czuć też klimat Vegas. Natomiast scenariusz jest kiepski, gra pani Berkley na poziomie "Barw szczęścia" i do tego głupkowate dialogi.

Po Joe Eszterhas, cenionym scenarzyście, spodziewałem się czegoś ciekawszego.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

dla mnie ten "film" po prostu oglądało się jak reportaż z klubu nocnego plus kilka akcji poza sceną, owszem stroje, choreografia, cała otoczka filmu - widać, że utaj sporo pracy włożyli. Jednak to nie była jakaś oskarowa opowiastka o biednej dziewczynie, której się pofarciło. Nie ma tu żadnej historii, żadnego punktu zaczepienia.

Piszecie o scenariuszu :) rozumiem, że musiała być wtrącenia w stylu rozmów "tancerek" o IQ =17 ale niestety cały film idzie w ten sam nurt i to właśnie boli.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Ja natomiast zobaczylam go po raz pierwszy i uważam,ze ma coś w sobie. Zamysł jako taki sredni,nie ukrywajmy jest troche podobnych filmow ale mimo to ciekawie sie to oglada,zwlaszcza pewne fragmenty. Dialogi mnie tez w pewnych momentach dobijały ale jako całosc mysle,ze moge dac mocną 7.

ocenił(a) film na 8
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Tez nie rozumiem miazdzacych recenzji. Az podejrzane to, bo film calkiem niezly.

ocenił(a) film na 7
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Jeśli cię to jakoś pocieszyć to film znajduje się w rankingu TPSDT 2000 najlepszych filmów w historii na pozycji 1089 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones