PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 285
ocen
6,2 10 1 41285
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

Dla mnie ok

ocenił(a) film na 6

A mi się podobał. Rozmieszył mnie, w niektórych momentach nawet histerycznie, a może po prostu dałam mu 9/10 za to, że gra w nim de Niro, który jest moim absolutnym numerem jeden... W każdym razem nie czuję, jakbym straciła wczorajszy wieczór. Tyle.

Suzume

Mnie także się podobał. Robert De niro jest genialny, uwielbiam tego aktora. Niestety nie oglądałam filmu do końca, szkoda, że dali go akurat w święta;/

ocenił(a) film na 6
lena611

Mnie de Niro rozśmieszył bardziej od tego całego Myrphy'ego.Podobała mi sie jego obojętnośc i olewanie wszystkiego :) Najlepsze były sceny,kiedy podczas kręcenia tego serialu siedzieli w swego rodzaju pokoju zwierzeń i de Niro np.czytał gazetę albo jadł banana ^^ Bez niego ten film by był klapą,dlatego 6/10

ocenił(a) film na 9
_Mario_

zgadzam sie calkowicie :) De Niro, nie do pobicia :)

ZajebistyNick

De Niro po prostu rządził choć Murphy też dobrze grał zwłaszcza w pokoju przesłuchań ^^

Suzume

Ale w sumie De Niro i tak był lepszy ; ))

ocenił(a) film na 10
Suzume

Ten film jest jednym z moich ulubionych!! Moge go oglądać codziennie i mi sie nie znudzi ;P

ocenił(a) film na 8
driver_3

Temu filmowi czegos brakuje, ale i tak jest swietny :)

ocenił(a) film na 9
kiciak100

Moim zdaniem nie jest to jakieś arcydzieło filmowe, lecz doborowa obsada głównych bohaterów sprawia, iż film zapewnia nam doskonałą dozę akcji, rozrywki i humoru. Daje 8/10

ocenił(a) film na 9
Suzume

Film bardzo mi się podobał!
Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones