PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 177
ocen
7,4 10 1 307177
7,6 29
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Przesłyszenie?

użytkownik usunięty

Czy mi się wydaje czy też rzeczywiście w scenie, w której wróżka zamyka przemienionego w człowieka Shreka w pałacowym pokoju szafka zasłaniająca drzwi mówi "wyjebać ci z szuflady" ?

ocenił(a) film na 9

A czy to nie było "wyjechać ci z szuflady kawaler"?

I_am_a_Bad_Girl

to bylo wyjechac;]:D na pewno ! :D...................

ocenił(a) film na 7

Wyjechać zdecydowanie...

Wydaje mi się, że powinnaś/powinieneś zgłosić się do lekarza laryngologa. Zamiast tego wolisz pisać na forum.

użytkownik usunięty
gossipa

Uniżenie przepraszam i błagam o wybaczenie. Już nie będę. Zaręczam, iż się to nigdy nie powtórzy.

tak, prawda szuflada tak mówi xd



...krótki

ocenił(a) film na 7

Nie wiem, ale przewijam już 5 raz. Ja i znajomi zdecydowanie słyszymy "wyjebać Ci z szuflady kawaler" dla mnie genialne - moment kiedy wszyscy usłyszeli to samo i spojrzeli po sobie. Nie mogłam podnieść się z podłogi :D

ocenił(a) film na 10
camelflo

Miałem tak samo i byłem w szoku, a ze śmiechu prawie spadłem z fotela. Moim skromnym zdaniem najlepsza odsłona Shreka :) Pozdrawiam.

Wyjechać. :)

Wczoraj oglądałam to w telewizji i dokładnie to samo usłyszałam. Zamiast "wyjechać" - "wyjebać" , aż musiałam poprosić kogoś , żeby mi powtórzył co ta komoda powiedziała. Nie wiem czy to był zabieg celowy , ale się uśmiałam.

Na pewno ,,wyjechać" ;).Ostatnio oglądałam Krainę Lodu i też każdy z moich rówieśników usłyszał ,,ciulać" zamiast kulać :D.Oczywiście,że w filmie animowanym dla dzieci nie mogą wkręcić przekleństw,ale czasem dubbing jest dość niewyraźny i trudno odróżnić jedno od drugiego ;D

ocenił(a) film na 7
Maggonagal

wyjebać ci z szuflady powiedziane szybko i niedbale tak aby człowiek się zastanawiał co ja słyszę?

Bronson87

Racja,to miało wzbudzić jakieś zainteresowanie,ale tylko u dorosłych.

ocenił(a) film na 9
Maggonagal

Ja też na początku usłyszałem w#*#*ć :) ale potem zrozumiałem boki zrywać :D

ocenił(a) film na 10
radas1998

Też czasami zdarza mi się, że słyszę w filmach dziwne słowa, a potem domyślam się, co naprawdę tam powiedzieli. Jak za szybko mówią, to tak się zdarza, ale po co pisać o tym na forum?

ocenił(a) film na 10

Ja tez tak uslysalem, ale jenak chyba bylo raczej wyjechac.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Jest "wyjechać". Dopiero co skończyłem oglądać tą część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones