PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,7 215 562
oceny
6,7 10 1 215562
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

9/10

ocenił(a) film na 10

O wiele lepszy niż Shrek 2 a kto wie, czy nie przewyższa części 1? Jedynka jest zbyt agresywna (w kontekście 1,5 rocznego dziecka) a dwójka momentami przegadana (albo raczej prześpiewana).

ocenił(a) film na 8
andszcz

Popieram. Shrek Trzeci jest 100 razy lepszy od Shreka 2, ale niestety nie dorasta do pięt Shrekowi 1 i Pada Shrekowi. Shrek trzeci, powinnien mieć średnią 8,87/10

szpszakal123

shrek 7/10
shrek 2 9/10
shrek trzeci 10/10

maxior

Co wy gadacie, Shrek Trzeci jest gorszy od Shrek 2!! Ma taką fajną fabułę. Trójka za bardzo naciągana.

ocenił(a) film na 9
blueing

Według mnie Shrek 2 był najlepszy xD Potem 3 a na końcu 1. Mam nadzieję, że w 4 poziom będzie taki sam^^

ocenił(a) film na 6
andszcz

Sądze inaczej...Shrek 3 był bardzo,ale to bardzo nudny....Poszłam do kina z
bratem i w pewnym momencie musiałam go obudzić,bo zasnął z nudów..
1.Shrek
2.Shrek 2
3.Pada Shrek
4.Shrek 3...
Niepotrzebnie robią 4 część...

ocenił(a) film na 9
yellow_truck_airlines

ja zasypiałem na jedynce i dwójce. Trójka jest genialna, uśmiałem się za wszystkie czasy

ocenił(a) film na 9
andszcz

A mnie ciekawi, co chcą udowodnić rodzice połtoraroczniaków, puszczając im tego typu animacje? Serio, pytam z ciekawości. Przecież nie każdy film animowany jest dla takich siusiumajtków (bez urazy, bo pewnie zaraz jakiś rodzic się obrazi, że ma taaakie inteligentne i mądre dziecko ;)) Dziecku ZAWSZE, bez wzgl.na wiek spodobają się kolorowe obrazki, żywe, melodyjne piosenki, głupie minki czy fikołki bohaterów kreskówki, ale co z tego wyniesie? Nie lepiej puścić dziecku bajkę dostosowaną do jego wieku, która jest krótsza, bardziej treściwa, z prostym uniwersalnym przesłaniem, jakimś morałem, którą dziecko zapamięta na lata? I po co męczyć dziecko takimi długimi filmami? Sorki, ale uwaga takiego małego dziecka nie jest dłużej skoncentrowana na jednym punkcie/temacie niż powiedzmy maks.5minut i to nie jest nic złego, wręcz przeciwnie, jest to jak najbardziej naturalne, więc tym bardziej nie rozumiem, dlaczego tylu rodziców z tym "walczy".... A teraz czekam na wiadro pomyj, które zaraz się na mnie wyleje, bo wyraziłam mało popularną opinię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones