PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 242
oceny
7,8 10 1 834242
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

czy podczas emisji na TVN będzie można wybrać oryginalną ścieżkę dźwiękową z napisami, czy tylko polski dubbing?
polski dubbing jest tutaj akurat bardzo dobry, ale ten oryginał z Murphym i Myersem bije go na głowę

ocenił(a) film na 10
matimat17

Nie. Filmów z dubbingiem ten program nie obejmuje. Na Potterze to też nie działało.

PIOTREKPK19

wielu ludzi uważa nie tylko w polsce że nasz dubbing bije orginalny na głowe

ocenił(a) film na 9
ghf

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić że Murphy miałby być lepszy od Stuhra. To chyba najlepszy dubbing z jakim się spotkałam kiedykolwiek. Ogólnie polskie dubbingi są często wybitne (vide kreskówki na CN).

ocenił(a) film na 9
Gothabella

dokładnie. podpisuję się obiema rękami, a jak trzeba to i nogami pod tą wypowiedzią

beciami

Pytanie brzmi czemu w kreskówkach można a w grach często nie (nie licząc. TLoU i Tomb Raidera, gdzie dubbing był fantastyczny)

awksom

Bo gry (niestety) nie mają tylu odbiorców :/ Szczególnie irytujące jest to, że do gier często bierze się na siłę znanych aktorów/celebrytów, nawet jeżeli kompletnie nie pasują do swoich ról.

Kubak125

dokładnie jak Linda w God of War czy mój "faworyt" Gonera w Alone in The Dark

awksom

W dodatku coraz częściej (właśnie w grach i pomniejszych filmach animowanych) bierze się osoby które mają niewiele wspólnego z aktorstwem, a tym bardziej dubbingiem (chociażby Krzysztof Gonciarz w ostatnim Ratchet & Clank, kolejny przykład tego jak SCEP niszczy to co mógł zrobić dobrze). W dodatku nawet większe produkcje, które teoretycznie nie potrzebują "nazwiskowego" marketingu spotyka "gwiazdorzenie" (chociażby wspomniane GoW). Ale widać to się opłaca wydawcom :/

użytkownik usunięty
beciami

I 21 paluszkiem również. ;)

ocenił(a) film na 10
matimat17

Murphy to mój ukochany aktor, ale jego głos vs. głos Stuhra - Eddie pada, przegrywa, umiera w tym starciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones