PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 315
ocen
7,1 10 1 60315
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Nie zgadzam się z tą średnia oceną marną 7,5... . Fani ,,Takich Horrorów '' powinni się zgodzić ze mną iż to jeden z najlepszych horrorów jaki istnieje . Ale szkoda pisać i omawiać fabułę bo połowa głupków poniżej 18 roku życia nawet nie oglądała tego filmu a ocenia , już nie mówiąc o zrozumieniu takiego typu filmów . Ja jako fan azjatyckich horrorów szczerze POLECAM i pozdrawiam innych entuzjastów.

ocenił(a) film na 9
Fankman

A więc....zgadzam sie;)Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Fankman

Dokładnie, film naprawdę rewelacyjny. Powiedziałbym nawet że jeden z najlepszych horrorów azjatyckich. Niesamowity klimat, jak dla mnie "Klątwa" przy nim wysiada.

Fankman

Czuję się obrażony, gdyż mam poniżej 18 :P
Co do wypowiedzenia - zgadzam się, ale bez przesady z 10 :D Film oczywiście rewelacja, klimacik, fabuła, pomysł i wykonanie. Moja ocena to 9, gdyż jestem fanem klasycznych slasherów i mnie one najbardziej 'jarają'. Coś ala: Koszmar z '86, Piątek trzynastego z '80, czy Halloween Carpentera.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Fankman

Swietny horror! Mozesz cos polecic z azjatyckich horrorow ?

ocenił(a) film na 9
HavanaMorcin

Nie wiem co oglądałeś ale polecam np : Ju On 2 ( 2000) Tu podaje Filmik ( z kiepską jakością) ale ciężko z lepszą znaleźć .
http://video.google.com/videoplay?docid=-71217785249605676

ocenił(a) film na 8
HavanaMorcin

Opowieść o dwóch siostrach - koniecznie!

ocenił(a) film na 8
tearofmankind

Chetnie zobacze! Narazie ju on chce ogladnac.

HavanaMorcin

Z Azjatyckich ogladalem The Eye tematyka podobna, mroczny i o duchach ...BU :) Z ostatnich jakie ogladalem to Byt tez polecam. Dobra pozycja o duszku rowniez z klimatem, film z 1982 roku. Z nowszych o zjawach polecam Heartless. Horror psychologiczny moj ulubiony gatunek. Uwaga, jest tam taki wkret ze dreszcze przechodza od glowy do stop przez cale cialo. Dawno tak nie mialem :) Ale trzeba byc bardzo skupionym na filmie, niesamowite uczucie. Jedna scena z filmu poprostu miazdzy a trwa zaledwie 2 sekundy i to jest to. Ogolnie jak chcecie sie naprawde zaczac bac to polecam Horrory i Thrillery ale psychologiczne, zajebiste gatunki.

użytkownik usunięty
Fankman

Zgadzam się jeden z lepszych 'azjatyckich horrorów'.

ocenił(a) film na 10
Fankman

chyba jedyny horror w życiu, który mnie na prawdę przestraszył...

mikolak

Może kiedyś będzie nam dane obejrzeć wersje reżyserską tego horroru :-)

Fankman

Zgadzam się z autorem tematu. Genialny pomysł i wykonanie. Jeden z najlepszych horrorów wg. mnie.
Osoby lubiące tego typu filmy pewnie znają najważniejsze tytuły, zatem polecę coś mało znanego, ale jak dla mnie to także jeden z najlepszych horrorów(z klimatem). Mianowicie film Dead Birds(ale nie spodziewajcie się tam martwych ptaków bo tytuł mylny).

ocenił(a) film na 8
Fankman

zgadzam się... za pierwszym razem trzyma w napięciu... słyszałem kiedyś że wyszedł poźniej tych samych twórców kolejny film o siostrach syjamskich...

ocenił(a) film na 10
Fankman

uwielbiam <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones