PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 346
ocen
7,1 10 1 60346
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Niezly

ocenił(a) film na 10

film ogolnie srednio nagrany ale bylo kilka fajnych momentow

Spitfire666

Taki sobie, raczej mało przerażający.

ocenił(a) film na 6
mrs robinson

6/10 nie rozumiem tak wysokiej oceny na filmwebie. może jedynka zaserwowała nam wersję skróconą . W końcu film leciał ze znaczkiem "16" a nie tym pięknym czerwonym kwadracikiem , który towarzyszy mi przy oglądaniu ulubionych filmów romantycznych ; D Ogólnie ja się uśmiałem , szczególnie na końcu gdy koleś uświadomił sobie że ma ta laskę na plecach ... Horror to dla mnie Halloween i Piątek 13 , nigdy nie Widmo.

ocenił(a) film na 10
Spitfire666

jezeli mowisz o piatku nie zapomnij o koszmarze ulicy wiazow i hellraiserze

ocenił(a) film na 7
Spitfire666

"Koszmar z ulicy Wiązów może był dobry w swoich czasach (mój ulubiony horror z dzieciństwa) ale jak się go ogląda dzisiaj to jest najwyżej "przerażająco" sztuczny a remake nie zrobił na mnie w ogóle wrażenia. Dla mnie najlepszy horror ostatnich lat to "Zejście" a jeśli chodzi o klasykę to "Egzorcysta".

ocenił(a) film na 10
mocuch

zejscie jest ok a klasyka Lsnienie

ocenił(a) film na 8
mocuch

Od kiedy to filmy o zombiako-podobnych stworach, gdzie grupka przyjaciol stara sie przezyc a film opiera sie na krwi i wywolywaniu odruchow wymiotnych sa straszne? :/

ocenił(a) film na 7
dawid1420

Od kiedy nakręcili "Zejście" :)

ocenił(a) film na 8
mocuch

Ok przyznaje ze riposta mocna ;p ale wg mnie takie filmy to i tak szmira.

ocenił(a) film na 7
dawid1420

Kwiestia gustu, mi się podobał. Wolę tego typu horrory niż te azjatyckie straszydła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones