PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 355
ocen
7,1 10 1 60355
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

;O

ocenił(a) film na 9

Najstraszniejszy horror jaki miałem przyjemność oglądać. Po obejrzeniu powiedziałem że
więcej już go nie obejrzę..:) i się tego 3mam:) proponuję oglądać samemu w ciemnościach
pozdro;PP

ocenił(a) film na 9
doroc07

Azjatyckie horrory są jednak the best... ja na tych wszystkich teksańskich masakrach piłą, wzgórzach co mają oczy ,czy innych horrorach made in usa zaśmiewam się na śmierć- nie przypominam sobie żadnego horrory amerykańskiego na którym się bałem. A azjatyckie powodują, że jak dzieciak 3 letni zakrywam oczy, gdy jest jakaś scena. Skubani Tajowie, Koreańczycy i Japońce.

ocenił(a) film na 9
mati_mac

No fakt. :) Ale dla mnie te teksanskie i wzgórza, złe zakręty ;) też mają swoje uroki :) Tyle ze nie są straszne :) ale też lubię:P wychowalem się na nich;) Myślę że też są godne polecenia mimo wszystko:)

doroc07

Jak taki straszny to może pooglądam. A jak oglądałem tą teksańską masakrę to myślałem że zasnę :)

ocenił(a) film na 10
doroc07

Ja mam z tym filmem tak samo... Najstraszniejsza scena jak się ta jego kołdra ściąga, on tam ogarnia pod łóżkiem, siada z powrotem a tam ta gęba <dreszcze> no po prostu sranie ! :P heh .. Amerykańskie się nie umywają, jak już mati_mac wspominał. Wzgórza mają łoczy 2 i ta ręka z kibla xDD

ocenił(a) film na 10
doroc07

Ja po tym filmie postanowiłam sobie, że już nigdy więcej nie obejrzę horroru (a jestem fanką gatunku).. Straszny jest, naprawdę no i ocena jak na horror tez wysoka więc o czymś to świadczy. Fajna fabuła, zaskoczył mnie koniec, polecam obejrzeć samemu

ocenił(a) film na 10
doroc07

Dla mnie jest to najlepszy horror jaki kiedykolwiek widziałem, dodam że film oglądałem samemu późno w nocy i jak to mam w zwyczaju oglądałem go w słuchawkach niestety już pod koniec filmu gdy zobaczyłem że laska ściga Tuna po drabinie idąc do góry nogami wysiadły mi nerwy i musiałem sciągnąć słuchawki i zapalić światło... i tak już na stojąco bez słuchawek przy zapalonym świetle dokończyłem ten film.. Film był na prawdę znakomity i bardzo straszny ale niestety po jego obejrzeniu raczej ciężko zdobyć się na odwagę żeby wybrać się nocą w samotną podróż samochodem gdzieś poza miasto..

ocenił(a) film na 8
doroc07

zgadzam się z Tobą, bałam się przy tym, filmie, a rzadko mi się to zdarza. A końcówka, jak się wszystko wyjaśniło przyprawiła mnie o dreszcze;p

ocenił(a) film na 9
doroc07

Ja również zgadzam się z wami wszystkimi. Oglądałam go, co prawda, w 6ej klasie podstawówki, ale było to dla mnie tak przeogromne przeżycie, że do teraz trzymam się w postanowieniu, że nigdy więcej go nie obejrzę. Pamiętam, że w ogóle nie umiałam spać i wszystkiego się bałam. No i od tamtej pory omijam ten film szerokim łukiem. Jest po protu straszny. Jak sobie cokolwiek przypomnę... Brr. Masakra ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones