plakat filmu Siódmy znak

Siódmy znak

The Seventh Sign
6,0 4 539
ocen
6,0 10 1 4539
1 076
chce zobaczyć
{"rate":3.5,"count":2}
{"type":"film","id":9555,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Si%C3%B3dmy+znak-1988-9555/tv","text":"W TV"}]}
Siódmy znak
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Młoda dziewczyna - Abby jest w ciąży. Wraz ze swoim mężem Russellem już nie mogą się doczekać narodzin dziecka. W tym samym czasie na Ziemi dzieją się dziwne zjawiska. Morze wyrzuciło na brzeg miliony martwych ryb, miasta nawiedzają niszczycielskie burze gradowe, a woda zamienia się w krew. Wszystko sugeruje na to, że są to znakiMłoda dziewczyna - Abby jest w ciąży. Wraz ze swoim mężem Russellem już nie mogą się doczekać narodzin dziecka. W tym samym czasie na Ziemi dzieją się dziwne zjawiska. Morze wyrzuciło na brzeg miliony martwych ryb, miasta nawiedzają niszczycielskie burze gradowe, a woda zamienia się w krew. Wszystko sugeruje na to, że są to znaki zbliżającej się Apokalipsy. Ostatnim znakiem ma być nowonarodzone, martwe dziecko, pozbawione duszy. Na jego matkę wybrano Abby. Zrozpaczona kobieta wraz z mężem stara się za wszelką cenę uniknąć tragicznego losu. Jedyną osobą, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania jest tajemniczy przybysz David Bannon. To dzięki niemu Abby zrozumie swoje przeznaczenie.

Siódmy znak zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.