Bez wątpienia jest to moim zdaniem najlepsza część Brudnego Harrego. Reżyser wykreował bardzo miodny klimat lat 70', okraszony wspaniałą muzyką Lalo Schifrina. Dobry film akcji, dużo motywów, np. scena w samolocie, sklepie, na strzelnicy, w porcie. Film wciąga i posiada dobrą wpisaną intrygę. Na początku myślimy, że to...
więcejJeden z tych filmów, które każdy facet powinien zobaczyć. Warto się przy tym spieszyć, zanim zostanie skanselowany, albo ocenzurowany w imię obowiązującej fanatycznej ideologii.
Film z czasów, gdy USA było normalnym krajem. Dzisiaj powstanie takiego kina jest niemożliwe. Dlatego - oglądajcie póki możecie.
W mojej nic nie znaczącej ocenie można robić szybką kontynuację nie tracąc piertwotnej siły...siły mangnum ;p.
Tym razek ClintE. bardziej opakowany i nawet poboczne role miały coś do powiedzenia. Piękne kino lat 70’ ze świszczącymi kulami. Maruderzy do szafy.
P.S. Tylko ten fragment z samolotem. Jak w tytule.
Kwintesencja kryminału i sensacji i zarazem śmiem twierdzić "brudnego" filmu lat 70. z jednym aktorem w roli głównej. "Siła magnum" jest tak pełnokrwistym filmem, że podobała mi się nawet bardziej niż "Brudny Harry". Ten film po prostu urzeka od razu, to jeden z tych filmów, gdzie od razu wiadomo, czego się spodziewać,...
więcejniesądzicie,że Hugh Jackman jest podobny do młodego Clinta?
ten film jest moim pierwszym z serii Brudnego Harrego tak więc dopiero teraz zauważyłam podobieństwo które według mnie jest,spore zwłaszcza w ciemnych okularach.
Jak patrze na gesty twarzy Clinta to zupełnie jakbym widziała Jackmana.
A co do filmu narazie...
jeśli twoje dziecko najbardziej na świecie kocha filmy, a ty najbardziej na świecie kochasz swoje dziecko, to kup mu cinema speculation - w świątyni, rozdział 03:
It’s this reactionary element the very violent Ted Post–directed sequel Magnum Force not only avoided, but tried to reverse.
The entire premise of the...
Świetna pierwsza połowa filmu. Kilka oryginalnych pomysłów kopiowanych w późniejszych filmach tego typu. Motyw policjanta na motorze od razu przywodzi mi skojarzenia z T-1000 z "Terminatora 2". Ciekawe czy Cameron wzorował się właśnie na "Sile magnów". Akcja z samolotem również fajna. Kilka naprawdę świetnych ujęć....