PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9567}

Siła magnum

Magnum Force
7,6 29 635
ocen
7,6 10 1 29635
6,6 8
ocen krytyków
Siła magnum
powrót do forum filmu Siła magnum

Więcej Brudnego Harry'ego w tym Harry'm! Akcja z samolotem - iście w jego stylu.
Dobre kino sensacyjne, z odpowiednią (minimalną) dawką półnagich panienek i wybuchających samochodów.
Zdecydowanie bardziej wciągający niż jedynka.

ocenił(a) film na 10
Budziol

mi tez siła magnum bardziej podobna niz pierwsza część jest ciekawsza więcej wątków i rózni bandyci bo w jedynce cały czas sie wszystko kręciło wokół skorpiona a tu fajne ciekawe wątki jak z samolotem na przykład

ocenił(a) film na 5
konrii_2

Jak dla mnie to za dużo było tych wątków, lepiej jeden a konkretny.

ocenił(a) film na 7
Budziol

Harry spokorniał, co zazwyczaj byłoby dużym minusem, jednak film jest świetnie poprowadzony, więc przez te dwie godziny seansu nie miałem nawet czasu się nad tym zastanawiać. zdecydowanie lepszy niż jedynka, tylko gnębi mnie okrutnie - czemu wysiadając z auta nie zabrał Briggsowi broni? już chyba sensowniejsze byłoby to, jakby młodziak wystrzelił mu ją z ręki, tak, zeby Harry mogl pobiegac po statku... no ale cóż, było minęło :)

dzon

W trakcie szarpaniny z Harrym jego gnat wypadł przez okno pojazdu. Scena w 1:42:19 filmu.

ocenił(a) film na 7
jaretzki88

w takim razie musiałem to przegapić. dzięki za sprostowanie. pozdrawiam

Budziol

Mam pytanie

Czy umie pan latać ?

Nie ,nigdy się nie uczyłem latać

Dobra scena.

Budziol

6/10 dla lepszej części? To pierwsza część zasługuje na ocenę 5/10??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones