PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 883
oceny
7,2 10 1 48883
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Oglądajcie film do końca czyli też po napisach końcowych !

ocenił(a) film na 7
monisiak_90

U MNIE NIC NIE WYSKAKUJE

ocenił(a) film na 8
killerek132

To nie tyle jest po napisach końcowych co w ich trakcie :) Ale zakończenie, ktoś już opisał w temacie poniżej. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
monisiak_90

O_O ten koniec faktycznie nie trzyma się kupy, najpierw niby jest w domu z tą kobietą i mieszka z nią i jest wszystko wporzo, a po napisach niby w psychiatryku dziecięcym O_o. Błagam Was, niech ktoś mi wyjaśni o co chodzi?

ocenił(a) film na 8
elena_1028

Powiem szczerze, że ja też nie wiem o co chodzi, ale może ta babka zobaczyła później jej rysunek i stwierdziła, że Emily powinna być w psychiatryku xD Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, więc nie zdziwię się jeśli nie o to im chodziło :D

ocenił(a) film na 8
kagamixd

Niby przypuszczenie, ale powiem Ci, że to jest bardzo prawdopodobne wyjaśnienie! Dziękuję Ci naprawdę, że się tą myślą podzieliłaś ;) Wiedziałam, że coś nie bardzo nie tak z tym rysunkiem, ale takiego podejrzenia bym nie rzuciła ;) A jest naprawdę możliwe :D

ocenił(a) film na 8
elena_1028

Proszę bardzo :)
O ile pamiętam to ten rysunek przedstawia dwie głowy (choć podobno jest jeszcze wersja bez tej głowy- tyle zakończeń, że można się pogubić :P). Nawet chyba tutaj czytałam przypuszczenie, że dziewczynka odziedziczyła to alter-ego, ale w porównaniu z ojcem jest tego świadoma :) Myślę jednak, że reżyser specjalnie tak zrobił, żeby człowiek poruszył wyobraźnią i dzięki temu każdy to inaczej zinterpretuje :D

ocenił(a) film na 8
kagamixd

Całkiem możliwe, poniekąd też jest to jakieś dodanie popularności filmowi. :P

ocenił(a) film na 8
elena_1028

Ta dziewczynka, była już wcześniej w szpitalu dla dzieci po śmierci matki, a na końcu po prostu z powrotem do niego wróciła.

monisiak_90

Jakoś inaczej odbieram to zakończenie niż wy. Może dlatego, że od pierwszej minuty podejrzewałam Emily, chcę by tak zostało:)
Mnie się wydaje, że to ona wymyśliła Charliego a ojciec aby do niej dotrzeć zaczął odgrywać jego rolę, stąd wyszło całe nieporozumienie z tą panią doktor.
Wydaje mi się, że reszta była imaginacją samej Emily. Ona miała te dwie głowy czyli dwie osobowości.
Dlatego na końcu ją zamknęli a pani doktor powiedziała, że z niej nie zrezygnuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones