PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165853}
7,8 5 880
ocen
7,8 10 1 5880
Sie macie ludzie
powrót do forum filmu Sie macie ludzie

Obejrzyjcie!

ocenił(a) film na 9

Bardzo fajnie jest skonfrontować ten dokument ze "skazanym na bluesa".
Dokument świetny, Rysiek pokazany z wielu stron. Z punktu widzenia matki, żony, dzieci,
przyjaciół, obserwatorów.

Faktem jest że Rysiek był wielkim człowiekiem, genialnym muzykiem, zniszczyło go ćpanie.
Film jest "ku przestrodze".

A Bastek śpiewa jak jego ojciec....

agnieszka532

pierwszy u mnie był właśnie 'Skazany na bluesa' , jak dla mnie - świetny film (mimo niekoniecznie wiernego odtworzenia faktów). 'Sie macie' też zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie, utwierdził mnie w tym jak niesamowicie charyzmatycznym i kultowym był Rysiek, miał w sobie coś co przyciągało do niego ludzi..
zabrakło mi tu tylko może trochę większego poświęcenia uwagi dla jego relacji z rodziną, z Golą i Bastkiem

ocenił(a) film na 8
jamajka53

Zgadzam się, mało relacji z rodziną. Ogólnie odniosłam wrażenie że Rysiek jest przedstawiony tak, że małżeństwo to raczej nie dla niego... spóźnia się na własny ślub, później odprowadza kumpla i nie wraca 2 tygodnie... jakaś "słodka" nagle się pojawia... Dlatego pewnie ten dokument nie podoba się Goli

ocenił(a) film na 10
agnieszka532

Zgadzam się dokument wspaniały .Filmu nie jestem w stanie obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones