PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 914
ocen
8,0 10 1 485914
6,0 23
oceny krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

CENZURA NA FILMWEBIE

użytkownik usunięty

Stworzyłem wątek pt. 'Absurdalny i żenujący', w którym wyraziłem swoją opinię na temat tego filmu. Nie użyłem żadnych wulgarnych słów, nie złamałem w żaden sposób regulaminu, jedyne co zrobiłem to konstruktywnie skrytykowałem i oceniłem film, który wg mnie jest bardzo słaby. Wątek był popularny, dużo ludzi podzielało moją opinię, wywiązała się ciekawa dyskusja i temat zniknął. Dlaczego? Filmweb jest aż tak sprzedajny?

tak btw 'fajne' masz konto na filmwebie :)

Proponuję zgłosić się do administratora portalu, a nie zakładać temat dotyczący usuniętego wątku.

ocenił(a) film na 9

"Absurdalny i żenujący" to jesteś Ty. Psujesz tylko idee świetnego portalu. Idź lepiej pobawić się z dziećmi w piaskownicy.

ocenił(a) film na 10

DEBIL TYLE O TOBIE MASZ 1* HAHA

Bo film jest w top100, a to największa pomyłka na tym portalu.

ocenił(a) film na 7
neo_angin

Taką są nietykalni, nic nie przebije tego, że zwykły filmik znalazł się w TOP 100.

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się z opinią, że ten film jest absurdalny i żenujący. Po jego obejrzeniu czułam niesmak. Nie podobała mi się ta historia, nie wzruszyła mnie. Dziwi mnie fakt, iż ktoś może postrzegać ją jako pozytywną. Główny bohater egoistycznie zadecydował, że wybrane przez niego osoby otrzymają jego narządy - a może nikt z nich nie chciałby takiego poświęcenia z jego strony? Może do końca życia unieszczęśliwiałoby go to? Świadomość ofiary może przecież ciążyć.

ocenił(a) film na 10
Mallor

Gdybanie :))))))))

Mallor

Moim zdaniem to jest właśnie zaletą tego filmu. Nie jest jednoznaczny. Ja od początku czułam dyskomfort w związku z tym, co Tim robił. Stalking, obrażanie ludzi, agresja fizyczna - on nie jest ideałem i sam to przyznaje. Zrobił coś kontrowersyjnego i mocno zmuszające do refleksji nad definicją dobra i moralności. Na ile cel uświęca środki? Czy suma szczęścia, które wniósł w życie innych, przewyższa sumę bólu, który przysporzył swoim bliskim? Mnie nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Nie umiem ocenić tego zerojedynkowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones