PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786347}

Siedem głów

Siete Cabezas
5,0 9
ocen
5,0 10 1 9
Siedem głów
powrót do forum filmu Siedem głów

Film nie czeka już na premierę. Miał ją na kończącym się 33 Warszawskim Festiwalu Filmowym, gdzie wyświetlany był pod polskim tytułem "Siedem głów" O ile z pozostałymi filmami redakcja jakoś dała radę, o tyle ten jest jakby zupełnie pominięty. Nieco lepiej ma się sprawa z argentyńskim "Obyś żył w ciekawych czasach" Sala kinowa pełna, a tutaj ani plakatu, ani obsady. Czekamy ;)

ocenił(a) film na 6
rzeszczeczek

Do "Obyś żył" wspomniane przez Ciebie kontrybucje już czekają w kolejce. Był to najbardziej wyczekiwany przeze mnie film, więc starałem się to co mogłem uzupełnić i dodałem je kilka dni temu. Trzeba czekać :)

A co do "Siedmiu głów", to właśnie też mnie to dziwi. Tym bardziej, że był przydzielony do konkursu "Odkrycia", a filmy startujące w konkursach chyba wszystkie (poza tym) były dodane.


ocenił(a) film na 6
likeafreak

No właśnie, nawet nie ma śladu, że "Siedem głów" brało udział w konkursie.

ocenił(a) film na 6
likeafreak

a obejrzałeś w końcu "Obyś żył"?

ocenił(a) film na 6
rzeszczeczek

Tak, widziałem i "Obyś żył" i "Siedem głów". A Ty?

ocenił(a) film na 6
likeafreak

ja równie. Bilet na Obyś dokupiłem w trakcie festiwalu, a okazał się moim ulubionym seansem.

ocenił(a) film na 6
rzeszczeczek

rzeszczeczek, film jest już do oceny :)

ocenił(a) film na 6
likeafreak

a dzięki za info ;)

ocenił(a) film na 6
rzeszczeczek

Nie wiem czy u Ciebie też, ale problem jest teraz taki, że z tego filmu niewiele już pamiętam :)

ocenił(a) film na 6
likeafreak

Ja pamiętam sporo, a problem mam inny. Mianowicie, chciałbym ocenić rolę jednego z aktorów, ale nie ma jak ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones