PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9525}

Siedmiu wspaniałych

The Magnificent Seven
7,7 43 513
ocen
7,7 10 1 43513
7,2 13
ocen krytyków
Siedmiu wspaniałych
powrót do forum filmu Siedmiu wspaniałych

;

ocenił(a) film na 10

Bernardo O'Reilly rąbie drzewo i podchodzą do niego Vin i Chris:
- Nie mów nam,że rąbaniem zarabiasz na życie
- Nie, jestem milionerem ekscentrykiem

Teksty vina:
Pewien facet wypadł z 10 piętra. Przy każdym kolejnym powtarzał: nie jest źle, nie jest źle:)
Pewien facet wskoczył nagi w kaktusy. Spytany czemu to zrobił odpowiedział: uważałem ,że to słuszne:)

Te teksty wyrwane z kontekstu raczej nie śmieszne, ale w tym filmie w odpowiednich momentach... Kto oglądał, ten będzie wiedział o co chodzi.

ocenił(a) film na 9
legend 1

One nawet z kontekstu wyrwane mają pewną moc. Dziś po latach obejrzałam znowu ten film i jedyne co mi się w nim nie spodobało, to to (o czym zapomniałam), że tylko trzech zostało przy życiu.

legend 1

Shichiroji, jeden z "Siedmiu samurajów", też rąbie drewno, gdy Gorobei proponuje mu udział w zleceniu wieśniaków. Kambeiowi, najbardziej doświadczonemu i przywódcy grupy przedstawia się jako "świetny w rąbaniu drewna". Generalnie Shichiroji to ten dowcipny z samurajów :)

ocenił(a) film na 9
Stanley_Hartman

Też świetny film. Pewnie bez Siedmiu samurajów Siedmiu wspaniałych by w ogóle nie było.

ocenił(a) film na 10
legend 1

- Ten byłby dobry. Widzicie jakie ma blizny?
- Dobry był ten co mu te blizny zrobił.

;)

ocenił(a) film na 10
Rodion_Raskolnikow

Bernardo, zrobiliśmy losowanie i wypadło na Ciebie, jeśli zginiesz, to na Twoim grobie codziennie będą świeże kwiaty. Oczywiście jeśli przeżyjesz, to też będzie dobrze.

ocenił(a) film na 10
borczo

Obłędne szczeniaki!

ocenił(a) film na 10
legend 1

Mi się podobało, jak 6 bohaterów zmierzała do miasteczka. Młody jechał za nimi.
-Patrz jaki on głupi. Jedzie w tym kurzu przy złej pogodzie.
Vin albo Chris: No tak, bo my to mądrzy jesteśmy.

ocenił(a) film na 9
gtagirl

"Jak się musisz oglądać, to usiądź bokiem"... :-)

legend 1

zgadzam się,że tekst z milionerem ekscentrykiem był genialny,jak wszystkie,które wymieniliście. film niesamowity dobry tekst był także McQueen'a o tym,że "sprzedają tylko ołów" ;)

ocenił(a) film na 8
legend 1

Mnie zastanawia gdzie Vin widział na Dzikim Zachodzie budynek z 10 piętrami ;)

mario_ka

Widać Vin był światowcem :D "Ja za młodu niemało świata objechałem/ Byłem w Piotrkowie, w Dubnie, to za trybunałem/ jadąc jako palestrant to własne swe sprawy/ forytując jeździłem nawet do Warszawy.. " ;P

ocenił(a) film na 8
TorZireael

W remake'u z tego roku pojawia się ten sam żart ale zmniejszyli liczbę pięter, chyba do 6 z tego co pamiętam :D

ocenił(a) film na 10
legend 1

- Nie jesteś nikomu nic winien, LEE.
- Jestem. Sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones