PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108077}

Sielska kraina

Pure Country
6,5 46
ocen
6,5 10 1 46
Sielska kraina
powrót do forum filmu Sielska kraina

Gdzie mozna kupić lub zobaczyc ten film!!!

ocenił(a) film na 10
maj38

poszukaj w Googlach wypisz nazwę po polsku i angielsku a może empiku w necie
- oglądałam ten film w tv 20 lat temu , też go lubię :)

marzanna89

Niestety obszukałam cały internet,jeżeli chodzi o film w polskiej wersji jezykowej to niestety nic nie znalazłam,a szukam juz kilka miesiecy.Mam wrażenie ,ze w Polsce ten film nie był dotąd wyświetlany.Widze na Film Webie,ze premiera była za granica ,a w Polsce jeszcze nie.Na okragło puszczam wszystkie mozliwe sceny z tego filmu na You Tubie delektujac sie wspaniałymi piosenkami w wykonaniu Georga Straita (jestem w nim zakochana:) ).Pozdrawiam

maj38

Właśnie oglądałem część drugą an HBO więc jedynka też musiała być u nas...

maj38

Dziekuje za odpowiedź.Niestety tej stacji nie posiadam,natomiast napewno nie było tego filmu na powszechnie ogladanych stacjach.
Kiedyś po dłuższym buszowaniu w internecie znalazłam film w wersji angielskiej,nawet w wielkich bólach udało mi się go zobaczyć.Jednak film był limitowany i to ogladanie kosztowało mnie zdrowie.Niestety po krótkim czasie zniknął z neta.Prawdopodobnie wytwórnia wychwyciła nielegalne zamieszczenie tego filmu w internecie.Pozdrawiam i nadal szukam jakieś mozliwości obejrzenia tego super filmu z moim kochanym George Straitem.:)

maj38

Tutaj masz 2 filmy w HD za smieszna sume 7 $ kanadyjskich ...http://www.blu-ray.com/movies/Pure-Country-and-Pure-Country-2-The-Gift-Blu-ra y/66506/

maj38

pisz do mnie na pw

austintexas

Cześć ,gdzie ma pisać?

maj38

na pirate bayu właśnie gościu wrzucił w HD jeśli po 3 latach nadal znaleźć nie możesz : )
nie trzeba się rejestrować, wpisujesz "yify pure country", wybierasz jeden z dwóch (jeden w HD jeden w FullHD) i taki magnes przy nim naciskasz.

swoją drogą patrzę co to za film, a tu 1992r i 19 Ocen O.o

berciq92

Dzięki za info.

ocenił(a) film na 9
maj38

zalukaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones