PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 902
oceny
6,9 10 1 150902
6,5 17
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

Moim skromnym zdaniem ten film nie zasługuje na miano horroru z uwagi iż (nie posiada strasznych scen). Jedyna scena która sądziłem ,że będzie lepsza to ta gdy Simon w przebraniu Thomasa bądź Thomas (nie zrozumiałem tego filmu ponieważ momentami trochę przysypiałem) wepchnął Laurę do łazienki i przytrzasnął jej dłoń... Myślałem ,że coś jeszcze się stanie albo będzie miało miejsce więcej scen tego typu jednak się zawiodłem bo ten film kręcili ludzie którzy nakręcili RECA , film który zasługuje na miano HORROR w 100 %. Oczywiście każdy ma swój gust. Ja chyba wole gdy film ma scenki typu "gore" bo takie dzieci poprzebierane to nie za bardzo budzą we mnie cokolwiek strasznego. Ten film ma również kategorię dramatu jednak ani jedna łezka z oka mi nie pociekła ani nie skruszyło się we mnie na chwile serce... więc dla mnie to taki film obyczajowy bardziej. To tyle jeżeli chodzi o moją opinie.

ocenił(a) film na 6
Seyer

Metafizyczne zjawiska i postacie a ponadto wielki, ponury dom, klimat grozy= typowy, klasyczny horror, tylko bez latajacych wnetrznosci ludzkich:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones