PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803647}

Sierra Burgess jest przegrywem

Sierra Burgess Is a Loser
5,6 35 988
ocen
5,6 10 1 35988
5,8 4
oceny krytyków
Sierra Burgess jest przegrywem
powrót do forum filmu Sierra Burgess jest przegrywem

i zupełnie nie zasłużyła na szczęśliwe zakończenie. Udawała głuchą dla własnych korzyści, upokorzyła i wyjawiła tajemnicę Veronici przed całą szkołą, po tym jak zapomniała o swoim własnym planie(!), oszukiwała tego biednego chłopaka i nie zapominajmy, że pocałowała go również bez jego zgody. Jedna smutna piosenka nie powinna rozwiązać tego syfu, który narobiła. Film słaby i nudny.

03fem

Film nie był aż tak słaby. Pomysł z podszywaniem się pod kogoś jest przecież czymś co ma miejsce w dobie internetu, portali randkowych czy znajomości na odległość. Zakończenie było z czterech liter. Takie przesłodzone, że miało się odruch jak Sierra i jej kumpel po przebieżce na torze. ;)

03fem

Zgadzam się

ocenił(a) film na 3
03fem

Nie czepiałabym się tego podszywania pod kogoś innego. Jednak Sierra jest przegrywem, wolałabym zakończenie gdzie Veronica jest z tym gościem ( ona też głupia nie jest). Sierra obwinia wszystkich o to jak wygląda, a swojej winy o otyłość i ogólny brak zadbania nie widzi. To co zrobiła Veronice jest po prostu niewybaczalne, tym bardziej, że podszywanie się to jej pomysł. Film spoko, ale zakończenie to jakaś bajeczka dla dzieci.

ocenił(a) film na 7
paulina_2017

Zakończenie faktycznie przesłodzone dodatkowo z tymi wstawkami „co teraz słychać u naszych bohaterów”, ale myśle ze duże znaczenie miał tutaj bal, migli to podziałać na Veronice i resztę w taki sposób jak działają święta - wybaczajmy sobie, dobro wraca itp
Myśle ze jest wiele osób które zrozumieją zachowanie Sierry z udostępnieniem tego zdjęcia-poprószy jej „pękło” po zobaczeniu pocałunku

ocenił(a) film na 1
03fem

Mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. W całym tym filmie było mi żal tego chłopaka, ponieważ zaczął darzyć uczuciami dziewczynę która go oszukiwała udając kogoś innego. Nie wierzę, że ktoś w dzisiejszym świecie gdyby był na jego miejscu wybaczyłby takiej osobie, szczególnie że ta dziewczyna nie pokazała aby miała piękne wnętrze. Nie była również specjalnie atrakcyjna, zresztą nawet nie próbowała taka być, bo nie dbała o siebie. Film irytujący, nudny, a zakończenie przelało szalę goryczy.

03fem

Ten film jest przegrywem bo wynika z niego, że można oszukiwać i niszczyć ludziom życie, a i tak wyjdzie na twoje. No chore. Chłopak powinien odciąć się od obu bo go oszukiwały, ale gorsza w tym wszystkim była Sierra. Wcale jej nie współczułam. Ciężko jest być nastolatkiem-pulpetem ale raczej nie da się o to obwiniać całego świata.

ocenił(a) film na 6
03fem

W skrócie:

1) myślenie kategoriami tzw. "zasłużenia" to MANIPULACJA wynikająca z indoktrynacji na niewolnika wykonującego polecania i otrzymującego nagrody (na które ZASŁUŻY w zamian za poddaństwo, podporządkowanie się)

2) szczęśliwe zakończenie jest wynikiem PRZESŁANIA, którego widocznie nawet nie zauważyłaś (a co dopiero zrozumiałaś)

3) Piszesz, że "Udawała głuchą dla własnych korzyści". Trzeba być chyba zindoktrynowanym na mentalnego niewolnika GŁUPCEM, lub idiotą nie rozumiejącym sensu życia - aby nie robić rzeczy dla "własnych korzyści"
Każdy normalny człowiek dba o SWOJE interesy (czyli korzyści) to tylko ofiary MANIPULACJI, nie dbają o siebie
bo wmówiono im, że ich sens życia polega na poświęcaniu się innym (czyli np. kościołowi, wojsku, pracy w zawodzie którego się nie lubi - bo dla pieniędzy, dla przestworzu, w sporcie dla medali - czyli cierpiąc bo działając wbrew sobie po to aby uzyskać u innych mentalnych niewolników aprobatę. Za bycie kolejną BEZMYŚLNIE naśladującą się kopią, jak z fabryki - trybem w machinie działającym w gotowym schemacie! To jest dopiero DNO w którym większość GŁUPCÓW (czyli szarej masy, potomków ciemnego chłopstwa - do dziś funkcjonuje)

3) Ona nie oszukiwała tego chłopca (i nie był biedny - bo miał ekstra furę -mocno podwyższoną, stuningowaną terenówkę cabrio). To ON do niej napisał i nie wiedziała na początku, że bierze ja za Weronikę (później zaś obawiała się go stracić i nie wiedziała co robić więc KONTYNUOWAŁA nie porozumienie - UFAJĄC życiu i nie zawiodła się na tym - bo intuicja NIGDY nie zawodzi).

4) To on bardzo chciał ją pocałować i ona to jemu umożliwiła (robiąc to tak sprytnie by nie pocałował Weroniki).
Człowiek to DUCHOWA ISTOTA a nie ciało!!! Wbij sobie to do głowy - on zakochał się w charakterze, a nie w wyglądzie
(sam powiedział że myślał że to pusta osoba - i o tym jest film - że liczy się charakter, choć wygląd pomaga na początku, jednak może być problemem - bo Weronika była wielokrotnie wykorzystywana, podrywana dla seksu i zaraz rzucana- jako śliczna).


5) Syf to ty masz w głowie - bo nie rozumiesz, że film jest edukacyjną BAŚNIĄ, a nie dokumentem (i to z pod pióra księdza)!

zjonizowany

Wow, odstaw ten jon bo ci siada na banię i to ostro.

ocenił(a) film na 6
kasiap_18

Oryginalny sposób trollingu .. <lol> Sposób wypowiedzi świadczy o poziomie kultury i inteligencji,
a zakładanie, że ktoś jest z marginesu społecznego tak jak ty i ćpa bo nie wie co zrobić z życiem jest
często spotykanym błędem generalizacji i świadczy o prymitywizmie.. więc idź pogadaj ze swoimi,
a rzeczy wymagających myślenia oraz dłuższych niż 5 zdań nie czytaj bo nie zrozumiesz!

ocenił(a) film na 4
zjonizowany

Nie koniecznie to był troll czy hejt. Ostatnio jeden z kandydatów na prezydenta z mojej miejscowości, który w drugiej turze przekazał swoje głosy na pis też napisał, że został zhejtowany gdy ludzie go za to objechali. Ale to nie był hejt a po prostu prawda w oczy.
To co piszesz nie trzyma się kupy ani trochę. Człowiek to duchowa istota a nie ciało? O czym ty mówisz. Bzdura totalna. Sierra była tak brzydka i okropna, że od samego patrzenia na nią przerwałem oglądanie tego dzieła. Człowiek to połączenie ciała i ducha, mimo wszystko z naciskiem na ciało.

ocenił(a) film na 6
mercg

Każdy brak kultury, taktu, każdy przejaw chamstwa można nazwać "prawda w oczy".

Poza tym dla ortodoksów takiej lub innej ideologii/religii tzw. "prawda" to możne być irracjonalną czysta głupotą (sprowadzaną do miana świętości poprzez PROGRAMOWANIE UMYSŁU i emocjonalne zakodowanie).

Zauważ tę specyfikę, że można być kulturalnym miłym, lub chamem który z brudnymi butami wchodzi do życia innych, jak byłby reprezentantem totalitarnego wychowania, czyli NIE pozwalał być innym sobą.

Ludzie przeciętni nie są szczególnie wrażliwi na UCZUCIA
i za tzw. prawdę są gotowi opluwać innych
(bo tak im to zasugerowano, że za daną świętość mają obowiązek nawet ginąć
np. wojny religijne itp).

Wiec ludzie nie dojrzali duchowo mają to do siebie że tworzą konflikty, walcząc ze sobą o tzw. "prawdę"
tym czasem to kody w ich umyśle (które podsycają media by masy były w WIECZNYM KONFLIKCIE).

________________________________________________________________________________ ___________

Temat 2.

Dla kogoś kto nie ma wiedzy nt. częstotliwości, rezonans nie istnieje.
Dla kogoś kto nie ma wiedzy nt. elektryczności to zjawisko będzie bzdurą.
Dla kogoś kto nie ma słuchu, muzyka będzie ABSTRAKTEM.
co najważniejsze
DLA KOGOŚ KTO NIE MA WYOBRAŹNI ani zaufania
to to o czym usłyszy (co przekracza jego zrozuumienie, wiedzę i wrazliwosć, jego dotychzasowe doświadczenie) to co dlań zupełnie NOWE, nie znane MOŻE GO PRZERASTAĆ.

Wtedy nazwie to bujdą..

Bo bazuje na tzw. WIEDZY

a WIEDZĘ o świecie nabywa się w trakcie życia (na ile się UCZY, na ile rozwija).

________________________________________________________________________________ ___________

Na jakiej podstawie twierdzisz że coś nie istnieje?

Skoro nie masz całej wiedzy o świecie

________________________________________________________________________________ ___________

Ludzie prości mają taką tendencję (pychę, wrażenie wszechwiedzy, nie omylności)
że wydaje im się, że to czego nie znają nie ma prawa istnieć.

Na tej zasadzie NIE wierzyli w nic co nowe
(ani Gllieuszowi, ani Kopernikowi, ani odkrywcą fal radiowych, siły nośności..

To ludzie nie mający wyobraźni i NIE ufni..

Wiec co tu dużo mówić..

ŚWIAT SIĘ ZMIENIA

nawet gdybać miał jakimś cudem 100% wiedzy naukowej DZIŚ

to JUTRO ta wiedza była by NIE aktualna...

Bo nauka, odkrycia, WIEDZA zwiększa się LOGARYTMICZNIE..

Czyli czyli BARDZO, BARDZO szybko i ktoś mądry i oczytany dekadę temu
będzie dziś GŁUPCEM... Bo tak wiele przybyło i zmieniło się.

FIZYKA KWANTOWA obala stare MITOLOGICZNE wyobrażenie rzeczywistości
krótkiego uczą w szkole..

Media nie są zainteresowane edukacją
programy szkolne są przedpotopowe
i miały za zadanie wykształcić TRYB w machinie
który wykonuje polecenia wiedząc tyle co NIEZBĘDNE..

Więc jak sam się nie kształcisz to za przeproszeniem nie wiele. wiesz o świecie

(jak się kształtce i wiem b. wiele)

___________________________________________________________________________

Poza tym wypowiadanie się na temat na który się nie ma pojęcia jest co najmniej dziwne.

Ile książek przeczytałeś o naturze ludzkiego umysłu?
i kiedy były wydane 50 lat temu, 20, 10..

ja uczę się z najnowszych źródeł, które dopiero być może za 50 lat się spopularyzują!

ocenił(a) film na 6
zjonizowany

Domyślam się że pewne nie wiesz co to wiedza egzoteryczna i ezoteryczna..
Bo możesz przeczytać milion książek ale na poziomie jakby przedszkola
czyli nadal będąc zacofanym w stosunku do wiedzy elitarnej.

zjonizowany

Przeslaniem nazywasz to, ze liczy sie charakter a nie wyglad? Wow, temat walkowany chyba od zawsze, a Ty piszesz jakby byl to pierwszy film poruszajacy te jakze wazna tamatyke. Bo najsmutniejsze i najbardziej niesprawiedliwe w swiecie jest to, ze taka Sierra nie mialaby szans u tego chlopaka, gdyby od poczatku wiedzial, ze ona to ona:-( Biedulka.
Ale z racji tego, ze jest gruba i brzydka to wolna jej znacznie wiecej, czyt. naruszac czyjas przestrzen osobista i dotykac go bez jego zgody. Bo ten chlopak nie zgadzal sie na pocalunek z nia, a z Veronika.
Miala wiele okazji, zeby wyjawic mu kim jest, a tego nie zrobila. Dowiedzial sie o tym zupelnie przez przypadek.
Ten film jest zwykla szmira, moze i osobie, ktora jest w podstawowce, by sie faktycznie spodobal i moze faktycznie by cos z niego wyniosla, ale doroslej odobie?

PS. Nie wiem jak Ty, ale ja (i mysle ze wiekszosc ludzi, ktorzy posiadaja jakies wartosci moralne) nie udaja osob niepelnosprawnych, bo chca w tym celu osiagnac jakies idiotyczne korzysci dla siebie.

ocenił(a) film na 6
03fem

Tak, ponieważ ten temat jest ważny.
Jeśli się "wałkuje" to od dawna, to widać ZA MAŁO,
bo anoreksja oraz pogoń za akceptacją niszczy i zabija wiele osób.

To jest przyczyna samobójstw, a piszesz o tym co jest ... co zbędne, bo nudne.. bo wiadome..
widać nie dość wiadome (bo świat ma z tym wiele problemów.. popatrz na diety odchodzące i inne komunistyczne fanaberie). Ten temat, to BARDZO WAŻNY temat, który odpowiada za ludzkie SZCZĘŚCIE.
a sztuka, to nie tylko pusta rozrywka, ale też MISJA, doskonalenia społeczeństwa (więc wiesz mamy różne podejścia.. Ty chciała byś bawić się być może, a ja czuje się odpowiedzialny za społeczeństwo i wspieram pożyteczne idee). Do póki ww. problemy istnieją, do póki ludzie oceniają się z pozorów, do póty to jest WAŻNE!

Słuchaj, ten film robili ludzie inteligentni z misją, jest to jak baśnie, opowieść WYCHOWAWCZA, edukacyjna, pouczająca, z morałem, z PRZESŁANIEM!!!
a nie dla głupich dzieciaków z przedszkola jakaś prymitywna, bezsensowna rozrywka

poza tym FILMÓW nie interpretuje się jako rzeczywiste
TO TYLKO NARZĘDZIE ARTYSTYCZNE = M E T A F O R A !
Jeśli coś się nie podoba, to przejdź obok czego nie rozumiesz..

Jeśli chcesz być hesterem to rób SMRÓD wszędzie gdzie padną twoje smutne oczy
i zaśmiecaj świat przykrymi określeniami typu "szmira"
Wiedz jednak że to właśnie jest GŁUPOTA.

złorzeczenie i niszczenie czegoś co się nie podoba
sztuka nie jest dla wszystkich dobra
jak Ci się coś nie podoba, to wybierz to co Ci się podoba
zamiast psuć innym życie!

Myśl więcej niż trochę
postępując rozsądnie wbrew masowej głupocie





zjonizowany

typie, czemu ty tak jedziesz po wszystkich, ze niby sa glupi i czegos nie rozumieja? nie probowales spojrzec na to z innej strony, ze po prostu czyjas opinia rozni sie od Twojej? nie, serio, bo tak wlasnie brzmia Twoje wypowiedzi - jakbys uwazal sie za wszechwiedzacego, wielce oswieconego geniusza. i ok, masz do tego prawo, ale nie ma sensu sie tak wywyzszac. to, czego dokonala sierra to tzw. catfishing, ktory jest niemoralny i nielegalny, a oprocz tego dokonala wrecz molestowania. doslownie. w scenie pocalunku. ja rozumiem, ze moze chcesz zastanawiac sie nad glebszym sensem tego wszystkiego, ale jak dla mnie to ten film po prostu promuje takie zachowania, a sa one niemoralne i krzywdzace. w dodatku jest on wyraznie skierowany w strone nastoletniej widowni, ktora jest podatna na wplywy. nikt w tej dyskusji niczego nie niszczy, nikt niczemu nie zlorzeczy, tylko wyraza swoje opinie. rozumiem, ze uwazasz, ze sztuka to takze misja, ja tez tak uwazam, sama sie sztuka bardzo interesuje. jednak tutaj ogladania tego filmu pod katem dziela sztuki, ktore ma jakis glebszy sens rowne jest z ogladaniem pod tym katem filmow z disney channel. to sa zwyczajnie proste, rozrywkowe filmy, ktore maja umilic mlodziezy czas, jednak ten przedstawia niemoralne zachowania jako cos dobrego i uzasadnionego, z czym ja osobiscie sie nie zgadzam w zadnym stopniu.

zjonizowany

bardzo chcesz mieć rację co chwilę używając caps locka ale świat NIE JEST czarno-biały a to że ty jesteś o czymś święcie przekonany nie znaczy się nie mylisz albo to nie jest głupie. uczysz się o naturze ludzkiego umysłu bo przeczytałeś jakieś książki i nie były stare? może sprawdź książki o oszukiwaniu samego siebie albo mentalnych zaburzeniach. świat pełen jest takich KRZYKACZY jak ty którzy myślą że głośniejszy ma rację.

użytkownik usunięty
03fem

A ja jestem pozytywnie zaskoczona filmem. Podabalo mi się w nim to, że nie przypominał filmów z lat 90, gdzie w schemacie tego typu filmów ta "mniej popularna osoba" miała wygląd modelki z tym, że nie wymalowanej i nie uczesanej. Myślę, że super pokazuje z jakimi problemami boryka się współczesna młodzież, jak technologie wplywaja na codzienność. Fajnie oddane emocje głównej bohaterki. Jak dla mnie nie byl kolejnym płytkim filmem dla nastolatek, plus tez za motyw nawiazania przyjazni miedzy dziewczynami i przedstawienie postaci Veronici i jej sytuacji w domu, co wpływa na jej zachowanie. Jak dla mnie ten film wyszedł poza ramy gatunku, za co duży plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones