PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214272}

Sin City: Damulka warta grzechu

Sin City: A Dame to Kill For
6,7 63 879
ocen
6,7 10 1 63879
6,1 13
ocen krytyków
Sin City: Damulka warta grzechu
powrót do forum filmu Sin City: Damulka warta grzechu

jak to jest że żyje a umarł?

ocenił(a) film na 8
nikone

Zmartwychwstał... Pomyśl trochę. Poszczególne sceny nie zachowywały chronologii.

ocenił(a) film na 9
nikone

Historia z Marvem w dwójce jest prequelem jego historii w jedynce. Tak więc filmy są tak jakby ''odwrócone''. Przeczytaj komiks to nie będzie problemu z chronologią.

ocenił(a) film na 6
Krzychu_800

Jeśli tak jest, to są nieścisłości. Nancy w jedynce wciąż jeszcze jest piękna, niepocięta i tańczy w spelunie w chwili, gdy Marv pojawia się tam po nocy z prostytutką, którą załatwili we śnie.

ocenił(a) film na 9
Diana

Magia Hollywood.

ocenił(a) film na 6
Krzychu_800

Najwyraźniej. ;) Acz szkoda, bo tak to by się wszystko ładnie domykało. Ale zaraz, chyba w historii Marva z jedynki senator też żyje...?

ocenił(a) film na 9
Diana

Tak. Źródło - IMDb. Ja jako tako nie oglądałem pierwszej części.

ocenił(a) film na 8
Diana

Mi się wydaje że wątki są pomieszane ,czyli każdy wątek dzieje się w innym czasie.

ocenił(a) film na 7
michals143

Nawet jeśli to wychodzi na to że Marv jest niemiertelny bo akcja Damulki Wartej Grzechu dzieje przed orginałem jak i po nim. Wcale nie jest trudno się w filmie połapać. Ale mam wrażenie że jest zrobiony tandetniej nawet od Spirit- Duch miasta, pierwsze Sin City było czymś świeżym, nowym a tutaj mamy odgrzany kotlet nawet bardzo ale ogląda się nieźle. Chociaż zamiana aktorów nie wyszła, Owen lepszy od Brolina a Devon Aoki lepsza była niż ta nowa Micho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones