PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 736
ocen
5,8 10 1 45736
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

Pytanie do tych co oglądali pierwszą część i się im spodobała ze względu na muzykę i klimat filmu, jak wypada druga część? Warto pójść na to do kina?

ocenił(a) film na 4
kokon303

Sporo gorszy od pierwszej części. Brak napięcia, klimatu i kilka jumpscare'ów.Szkoda kasy i czasu.

maniom23

Dzięki za info. Typowy nabijasz kasy. A wielka szkoda bo jestem fanem gatunku i już ostrzyłem sobie kły.

maniom23

Widzę po profilu że Naznaczony 3 też do dupy. He he. Można było się tego spodziewać. Już jedynka była dla mnie kaszaną.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Sinister2 Poltergeist Naznaczony3 straszna lipa nie wiem czy doczekamy się porządnego horroru w tym roku

ocenił(a) film na 4
maniom23

"It Follows" nawet dawał radę i moim zdaniem był lepszy od Naznaczony 3 oraz Sinister 2,
które jako kontynuacje są gorze po prostu od pierwowzorów jak to w 99% przypadków bywa.
Zauważ, że 3 część Naznaczonego nie kręcił już reżyser 1 i 2 części, bo był zajęty "Furious 7"
Natomiast największym pewniakiem do horroru roku jest "Crimson Peak", ale to dopiero w październiku.
W przyszłym roku natomiast będziemy mieć "Obecność 2" który nakręci Wan,
reżyser między innymi Obecności 1 oraz Naznaczonego 1 i 2. Więc powinno być dobrze.

ocenił(a) film na 4
maniom23

Naznaczonego widziałem tylko jedynkę, ale nie przypadł mi do gustu, jeśli trzecia część jest jeszcze gorsza, to porażka na maksa.
Sinister 2 do du** jako sam film + jeszcze byłem głupi i obejrzałem trailer, w którym wszystko było... 22 zeta w plecy ;-)
Kumpel mi polecił wczoraj Zbaw nas ode złego (2014) i Demonic, ale nie oglądałem jeszcze

ocenił(a) film na 4
MarcelKowal

To i ja polece Tobie Demonic nawet dobry horror napewno lepszy od powyższego badziewia.

maniom23

Dzięki, miałem takie obawy kiedy zobaczyłem, że inny reżyser to robi :/

ocenił(a) film na 4
kokon303

Jakoś fatalnie się nie oglądało, ale generalnie rzecz biorąc, to sequel nie daje absolutnie nic nowego, a to, co ma najlepsze, widzieliśmy już w pierwszej części. Z pewnością zatem znajdziesz lepsze pozycje, na które warto wydać kasę.

Moja recenzja poniżej, jakbyś miał ochotę przeczytać dokładniejszą opinię ;)

http://moviesroom.pl/recenzja-sinister-2-sequela-popularnego-horroru/

kokon303

slabiutki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones