PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847312}

Siostra

Une soeur
6,6 1 002
oceny
6,6 10 1 1002
5,3 3
oceny krytyków
Siostra
powrót do forum filmu Siostra

Podobieństwo

ocenił(a) film na 6

Czy tylko mi się wydaję, że ten short bardzo, ale bardzo mocno przypomina to:
https://www.filmweb.pl/film/Winni-2018-786080
Tylko jest kobieta, jest po Francusku, pokazuje akcję z dwóch stron i jest shortem.

ocenił(a) film na 4
Maikeru1995

Tak, tak. Jeszcze jeden był taki film, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
Nie rozumiem sensu robienia takich produkcji. Tak samo zaskakująca jest historia filmu Gorący temat i serialu Na cały głos. W zeszłym roku to samo z serialem Trust i filmem Wszystkie pieniądze świata. Rozumiem, że stoją za tym inni ludzie, inne telewizje i producenci, ale wypuszczanie tej samej historii w tym samym roku to nieporozumienie. Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 6
Nikivi

Masz w tym dużo racji. Aż mi przypomniałaś o serialu Narcos i filmie Kochając Pablo, nienawidzą Escobara.(Chociaż tutaj stworzenie filmu było umotywowane materiałem źródłowym w postaci książki autorstwa kochanki Escobara). Ale takie są już czasy. Wiele niepotrzebnych remaków i wiele filmów ZBYT podobnych do siebie :/

ocenił(a) film na 7
Maikeru1995

no niestety. jak dla mnie duzo slabszy. Fajnie sie ogladalo ale liczylem na wiecej. A tu prosta historia zgwalcil ja maz, jechali samochodem, znalezli go i tyle. Zadnych zwrotow akcji, zadnego przekazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones