PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9529}

Sjesta

Siesta
7,1 512
ocen
7,1 10 1 512
Sjesta
powrót do forum filmu Sjesta

sjesta

ocenił(a) film na 7

udoskonalona wersja "Sjesty" to "Szósty zmysł". Tutaj: mnóstwo gwiazd i klaustrofobiczna atmosfera, czegoś brakuje... ale Gabriel Byrne jak zwykle piękny;-))) ...

lilyofthevalley

Mnie "Sjesta" raczej przypomina "Una pura formalita" z Polańskim i Depardieu, jest jednakże dużo bardziej "magiczna", niedopowiedziana, no i jeszcze ta muzyka Milesa...
Miód na serce :)

ocenił(a) film na 10
lilyofthevalley

nie da się porównywać dwóch tak różnych filmów jak "Sjesta" i "Szósty zmysł"!!! "Sjesta" to film nad filmami nie do porównania z żadnym i nie do przebicia...to film mojego życia...

assiula_87

i mi się skojarzyła z tym filmem g.tornarore- "Una pura formalita", do 6 zmysłu bym raczej nie porównała, zwłaszcza, że 6 zmysł oceniam jako film średni, a sjesta to dla mnie film bardzo dobry. Niezwykle magiczny i surrealistyczny, piękna muzyka i piękne obrazy,
piękna kreacja postaci - zwłaszcza żeńskich: E. Barkin, j.foster, g.jones i i.rosellini po prostu zachwycają!!!!

lilyofthevalley

Według mnie udoskonaloną wersją Sjesty jest Muholland Drive:) kazdy ma inne skojarzenia ;d
troche kino klasy b ale lubie tą klasę rozrywek w dobrym wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones