PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437985}

Skóra

Skin
6,9 1 429
ocen
6,9 10 1 1429
Skóra
powrót do forum filmu Skóra

To nie jest rozwiazanie, dlaczego maja pokutowac za swoich rodzicow i byc mordowani maczetami? 30 lat temu gdy panowal Apartheid to biali nie wchodziil do ich domu z biala bronia i nie wybijali im calych rodzin. Czarni zabili kilkanascie tysiecy bialych od 1994 , ktorzy im nic nie zrobili, policja a tym bardziej rzad nic z tym nie robi, malo tego to popiera a prezydent afryki nawoluje do mordowania bialych , to biali sa dyskryminowani, padaja ofiarami rasizmu, ale o tym sie nie mowi, bo przeciez nie ma rasizmu do bialych, to nie mozliwe. Na ulicy sa wyzywani, kobiety gwalcone, ale za to jak w europie cos stanie sie murzynowi, nawet z jego winy, to rasizm i media na caly swiat pie*dola jacy jestesmy zli

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

w pełni popieram wypowiedź, słyszałam o tym zjawisku od znajomego. a film zaraz obejrzę na TVP Kultura :)

aklinora

Ciesze sie, ze sa osoby takie jak ty, ktore nie oszalaly w tej pseudo poprawnej, pseudo tolerancyjnej Europie i mysla podobnie jak ja;)

użytkownik usunięty
Pawlovsky

I znowu najgorsza ta Unia, lewactwo, geje i cykliści... Błagam...

Prawda w oczy kole. Pojedz do Anglii - Londyn, do Francji- Marsylia i Paryz, rasizm wobec bialych i zakazane dzielnice dla chrzescijan to nie bujda;) bylem widzialem:)

Pawlovsky

Mieszkałem w Londynie 5 lat a teraz w Sztokholmie. Nie ma takich miejsc gdzie białych nie wpuszczają.

slasher518

Ja osobiście widziałem to w Marsylii i na niektórych przedmieściach Paryża. Co do Londynu mam kuzynkę w Londynie i mówiła, że muzułmanie wręczają ulotki z prawem szariatu i krzywo patrzą na kobiety normalnie ubrane, oczywiście w niektórych dzielnicach, nie od dziś wiadomo, że biali są mniejszością w stolicy kalifatu Anglii, stanowią 33% w Sztokholmie tego nie zobaczysz, prędzej w Malmoe, wiesz o tym, że dyrektor jednej ze Szwedzkiej szkoły zabronił chodzenia z koszulką z flagą właśnie Szwecji, bo w fladze jest krzyż? Wiesz o tym, że w Szwecji zrobili czarne plastry, bo ktoś powiedział, że białe są rasistowskie, wiesz o tym, że w Szwecji 77% gwałcicieli to muzułmanie i to są wiarygodne źródła - Szwedzkiej policji.

Pawlovsky

Są w Londynie miejsca gdzie jest niebezpiecznie ale nie ma miejsc gdzie biali nie mają wstępu. Brytolscy kibice zaraz by zniszczyli tę dzielnicę. Słyszałem o plastrach w Szwecji ale to temat żartów. Skoro jest popyt nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli Twoja córka chce różowe plastry zamiast beżowe to źle? Tak samo z czarnymi/brązowymi plastrami. A co do gwałtów to fakt ale chodzi tu o Arabów a nie muzułmanów ogółem. Muzułmanie z Indonezji nie popełniają żadnych przestępstw np.

slasher518

Serio brytolscy kibice? to już nie to samo co kiedys, headhunters juz praktycznie nie ma, a poza tym oni zawsze musieli wypic pare piw by isc na zadyme:) No wlasnie chodzi o Arabow, ktorzy sa najbardziej "religijni" a Koran pozwala na przesladowania chrzescijan i na gwalty na "niewiernych" Nie wszyscy Arabowie tacy sa, np. ci z Libanu, Jordanii to nie, ale z Maroka, Algierii i szczegolnie z Pakistanu to plaga:) To nie chodzi o popyt tylko o zastraszenie o rasizm.

slasher518

@slasher518 popieram twoją wypowiedź, wieki niewolnictwa, aparthaid, prześladowania i zbrodnie - to biali zgotowali innym rasom i ponoszą skutki

ocenił(a) film na 6
Irena_Maj

powiedz rodzinom pomordowanych w zamachach dzieci ze poniosly skutki postepowania przodkow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones