PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238851}

Skarb narodów: Księga tajemnic

National Treasure: Book of Secrets
6,9 121 087
ocen
6,9 10 1 121087
5,8 12
ocen krytyków
Skarb narodów: Księga tajemnic
powrót do forum filmu Skarb narodów: Księga tajemnic

Obejrzałem sobie pierwszą częś, uznałem ją za arcydzieło, była świetna!!
Obawiałem się jednego. Że druga część mu nie dorówna. Ale na szczęscie
sie myliłem. Druga czesc dorównuje pierwszej pod kazdym względem swietny
sequel, narawdę gorąco polecam 10/10!!

ocenił(a) film na 7
pokluty

Dziś widziałem ten filmik i muszę przyznać że jest dobry. Nie będę się tak zachwalał jak kolega wyżej :) jest trochę lepszy od jedynki. Mnóstwo zabawnych momentów, pościgi na londyńskiej ulicy no i przygoda rzecz jasna dla każdego coś dobrego. Rola Cage jak zawsze mi się podobała. Ocena 7/10 polecam zobaczyć.

użytkownik usunięty
pokluty

Zgadzam sie z Wami. Ten film jest równie dobry jak pierwsza część. Nie zabrakło w nim niczego humoru, akcji no i przygody. Wszystko w jednym. No i świetna gra Nicolasa. Uwielbiam takie filmy :D

Na całe szczęście dwójka trzyma poziom pierwszej części. Ja chyba wolę jedynkę, tamta historia bardziej przypadła mi do gustu. No ale jeśli patrzeć od strony technicznej, to obie części są równie dobre.

ocenił(a) film na 8
Ookami88

Mi w pierwszej części bardziej podoba się akcja,jest trochę więcej strzelania i gonitw. W drugiej natomiast o wiele ciekawszy ostatni etap filmu (kładka itp.). Jedynka 8/10, dwójka 7,5/10 .

ocenił(a) film na 7
damek1690

pierwsza czesc jest lepsza, ma taki swoj klimat. na szczescie druga tez zrobili swietnie i bardzodobrze sie ja oglada

pokluty

Popieram całkowicie. Też miałam obawy, czy nie schrzanią dwójki tak jak Mumii 3, czy Indiany Jones'a 4, ale... spotkało mnie miłe zaskoczenie.
No i, co najlepsze, zostawili soundtrack z pierwszej części ;D
Ode mnie 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones