Odtwórz Zwiastun nr 1 2:04
Film

Levity

2003 1 godz. 40 min.
6,6 1 891
ocen
6,6 10 1 1891
1 749
chce zobaczyć
{"id":"34893","linkUrl":"/film/Skazany+na+wolno%C5%9B%C4%87-2003-34893","alt":"Skazany na wolność","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/48/93/34893/7222085.2.jpg"}
Obraz opowiada historię mężczyzny, który w trakcie napadu zamordował chłopaka, a po 23 latach odsiadki opuszcza... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Skazany na wolność
Zwiastun nr 1 2:04
Skazany na wolność - Zwiastun Nr 1 Skazany na wolność - Zwiastun Nr 1

Obraz opowiada historię mężczyzny, który w trakcie napadu zamordował chłopaka, a po 23 latach odsiadki opuszcza więzienie i pragnie odkupić swoje winy. Po niemal dwóch dekadach patrzenia na twarz swej ofiary z plakatu wiszącego w celi, bohater szuka odkupienia w kontaktach z tajemniczym pastorem i dwiema kobietami.

studio
Columbia Pictures Corporation / Echo Lake Productions (I) (współudział) / entitled entertainment (współudział) / Więcej...
inne tytuły
Le salut Kanada
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Montrealu (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Naprawde świetny!

  Mikatsu24 ocenił(a) film na 8

  Spokojny, przemyslany film gdzie główny bohater jest tylko jeden, reszta równie dobrze mogła by w tym filmie nie istniec... Tylko bohater i walka ze swoimi winami,Bohater i Odkupienie swych win po przez stawienie im czoła.. Narawde Polecam bo można wywnioskować kilka przemyśleń ;)

  • niezly motyw

   atlide ocenił(a) film na 6

   podobal mi sie wlasnie ten glowny watek - facet, ktory zaluje, placi za swoja przeszlosc, zna cene ktora trzeba zaplacic za swoje decyzje ale nie umie podzielic sie tym ciezarem, przestrzec innych choc bardzo by chcial . nie moze patrzec na glupie bledy gowniazerii. do refleksji.

  • .

   Niekompatybilna90 ocenił(a) film na 8

   Uwielbiam ten film :) .Piękny.

  • A zakończenie?

   Stefan_Zuberek

   Lubię Thorntona, film był dobry z aspiracjami do bardzo dobrego, tylko zabrakło mi zakończenia. Kurczę, tego czegoś. A tak 6/10.

   • Tylko dla wytrwałych

    brodnica ocenił(a) film na 5

    Jeżeli masz problem z zaśnięciem, polecam Skazanego na wolność.

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.