PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151081}

Skok na kasę

Mad Money
6,6 8 277
ocen
6,6 10 1 8277
Skok na kasę
powrót do forum filmu Skok na kasę

przeczytałam te pozytywne komentarze na temat filmu i muszę napisać coś "dla równowagi" ;) zaznaczam-to jedynie moja prywatna opinia!
Dobra obsada(Katie Holmes zawsze przyjemnie się ogląda, Diane Keaton uratuje każdą produjkcję), interesujący temat(nie mam kasy, okradnę bank, tylko żeby mnie nie zauważyli.. czemu nie?), a jednak akcja się niesamowicie rozwleka(100 minut możnaby było skrócić do 60ciu),słabe dialogi, niedorzeczny happy end...
Dla niewymagającego widza.

StrawberryFieldsForever

No końcówka trochę przesadzona. Wiem, że to lekka komedyjka, ale jeżeli film porusza taką tematykę jak "przestępstwo doskonałe" to wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik, a tutaj wydaje mi się, że jednak nie jest. Nie będę spojlerował bo to nie mój temat ale myślę, że co niektórzy się ze mną zgodzą. Mimo wszystko w miarę przyjemnie się oglądało.

StrawberryFieldsForever

Tiaa... Co by nie mówić nie jest rewelacją, aczkolwiek wymagający widz czasami tez musi się 'odmóżdżyć' oglądając sobie takie oto mad money, ocena 6.93 daje w opinii filmweb'a miano dobrego filmu. W mojej ocenie był raczej OK, dlatego też dałem 5.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones