PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151081}

Skok na kasę

Mad Money
6,6 8 277
ocen
6,6 10 1 8277
Skok na kasę
powrót do forum filmu Skok na kasę
Rosomake

też się zastanawiam, ale ocena na IMDb nie zapowiada nic dobrego: 4,5/10 a głosowało 1239 osób... :(

ocenił(a) film na 10
koncentrat

hej :) przed chwilą skończyłem oglądać i .... TAK polecam :) bardzo fajny film, przyjemny, trzymający "w miłym" napięciu. Film dla fanów Ocean's 11,12,13 ;) POLECAM!!

zee_loony

a jakies napisy posiadasz do tego filmu ???

Idusia

napisy już są na napisy.info. No i jeszcze muszę coś napisać bo post za krótku:P

Rosomake

Ja również uważam, że nawet niezły. Sporo śmiesznych momentów. Film dla całej rodzinki.

ocenił(a) film na 6
Rosomake

Polecam ten film. Żadna rewelacja to nie jest, ale film przyjemny i lekki. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
Rosomake

Bardzo przyjemny film, lekki w odbiorze. No i taka fajniutka Katie Holmes.

krizzzz

Oglądałem film.Polecam

Rosomake

Fajny miły film, nieźle trzyma w napięciu bo obiad mi sie przypalił póki go oglądałem :) choć i tak żadnej rewelacji. Qeen Lathifah, znowu spaprała film swoim całkowicie wyrwanym z kontekstu wszechobecnym obrazem silnej, samotnej, inteligentnej kobiety która daje sobie rady w życiu. Wygląda to w takim filmie żałośnie. Jakieś 6/10, miły film na przyjemny wieczór dla całej rodziny.

ocenił(a) film na 5
Kilomilo

Właśnie go obejrzałam i czuję się trochę zawiedziona. Spodziewałam się czegos dużo lepszego. Ale warto było obejrzec dla Diane Keaton i Queen Latifah, które bardzo lubię. Daję 5/10

ocenił(a) film na 7
Rosomake

Wg. mnie nie jest zły, ale rewelacyjny to też nie jest, nie jest to komedia przy której można by uśmiać sie do łez.

ocenił(a) film na 10
gnida_dworska_mj

JA rowniez polecam.......przyjemny do ogladania:)

ocenił(a) film na 9
Rosomake

Ten film jest dobry do obejrzenia, jeśli akurat masz ochotę na coś lekkiego do zrelaksowania się :)

Rosomake

Dla mnie film bardzo fajny, lekki i przyjemny! Jak już pisałem w innym poście daje mu 10/10, uważam że zasługuje na tyle. Diane Keaton jest w tym filmie bardzo fajnie pokazana. I Latifah i Holmes także. Szczerze Polecam.

Logerman

Polecam, polecam, polecam. Kino lekkie i przyjemne.

użytkownik usunięty
Lord_Sith

świetny ,świetny xD rozbrajający film ,świetna Queen Latifah 8/10 :) polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones