PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151081}

Skok na kasę

Mad Money
6,6 8 277
ocen
6,6 10 1 8277
Skok na kasę
powrót do forum filmu Skok na kasę

Film poprostu slaby, nie pokazuje nic nowego ani tez ciekawego.
Moim najwiekszym zarzutem co do tego filmu jest to, ze przewaznie probojemy sie wczuc w role glownego bohatera, sympatyzujemy z nim. W tym filmie to nie mialo miejsca. Glowna bohaterka bogata paniusia z wielkiego doma , ktora nagle musi zaczac pracowac fizycznie ojej jak mi przykro z tego powodu ;) i to ma byc usprawidliwienie dla kradziezy????????? Nie wydaje mie sie. jak dla mnie to ona jest ta zla, nie wiem jak wy ale w tym wypadku kibicowalem policji. Latifah jest jeszcze lepsza ryzykuje strate dzieci tylko po to zeby je wyslac do lepszej szkoly, prosze ja, a nie wystarczyloby posiedziec z nimi troche dluzej przy ksiazkach tak zeby dostaly stypendium. Nie bo po co to by bylo trudniejsze niz kradziez co nie. A ta trzecia pani to juz jest wogole najsmieszniejsza kradnie po to zeby miec kolezanki, zajefajnie. Na koniec zostaje ten ochroniarz niby taki kochany , opiekuje sie matka, ale jak tylko zrobilo sie goraco i chcial zwiewac to do auta pakowal kase a nie mamuske.
Ale co mnie najbardziej boli to fakt ze wiekszosc opini na temat tego filmu jest taka ze to kino familijne. Brawo, brawo. Tak , tak syneczku(badz coreczko) ktos da ci uczciwa prace plus swiadczenia emerytalne to ty musisz go okrasc!!!!!!!! Nie dlatego ze potrzebujesz pieniedzy ale dlatego ze podoba ci sie jakis pierscionek za 60 tys.$. Tak, tak swietne kino familijne
P.S. czy nie wydaje wam sie dziwne ze Latifah znowu gra sprzataczke ktora z przyjaciolkami zaczyna krasc, dokladnie tak jak w "Desperatkach" z ta tylko roznica ze tamten film byl dobry czego nie moge powiedziec o tym .....

ocenił(a) film na 9
hiena6

"nie pokazuje nic nowego" - filmy od dobrych kilkunastu lat nie pokazują niczego nowego, w KAZDYM #nowym# filmie przeplatają się wątki, które już były, więc tak zrzędzić możesz odnośnie każdego jednego filmu.
ten film nie jest pochwałą kradzieży - nie umiesz oglądać KOMEDII z dystansem?
swoja droga, zaznaczenie, iż "przewaznie probojemy sie wczuc w role glownego bohatera (...) W tym filmie to nie mialo miejsca." - kto dał Ci prawo mówienia w imieniu wszystkich ludzi, którzy go obejrzeli?

hiena6

OMG jak ja lubie czytac takie glupoty :) Czlowieku wyluzuj nie wiesz co to znaczy komedia ? Film mial raczej rozsmieszyc, pozwolic sie zrelaksowac a nie zachecac do kradziezy, usprawiedliwac to co zrobili itd dlatego tez zakonczenie bylo takie a nie inne jak to w komedii w przeciwnym razie zrobilby sie z tego dramat. Dystansu troche, poczucia humoru nie masz ?

ocenił(a) film na 1
Lukaszx

jezeli ten film mialby byc miernikiem mojego poziomu humoru to chyba rzeczywiscie go nie mam, bo nie pamietam zebym sie choc raz na nim zasmial!
ten film to szmira juz nawet serie National lampoon sa smieszniejsze od niego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones