Den of Thieves

2 godz. 20 min.
7,1 22 524
oceny
7,1 10 22524
6 047
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":739951,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Den+of+Thieves-2018-739951/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Skok stulecia
 • Nie widziałam gorszej sceny akcji, niż końcowa strzelanina. No realizmu za grosz! Przestępcy utknęli w korku, gliniarze tez. Dzieli ich jakieś 30 autx2 rzędy wiec około 60 samochodów „pełnych ludzi”. Gliniarze postanawiają zacząć akcję. Jakby w tłumie!!! Nie licząc się z potencjalnymi ofiarami. Krzyczą do ludzi?!, żeby zostali w samochodach i zaczyna się rzeź. Karabiny maszynowe grają nieprzerwanie i z tych 60 aut wybiegają raptem 2-3 osoby. W miarę, jak policjanci przesuwają się do przodu, krzycząc do ludzi żeby się nie wychylali, widać ze auta są puste. No i co...nie ma paniki, ludzie nie uciekają żeby ratować życie? Wszyscy potulnie pokładali się w samochodach? Scena kładzie ten film. Pomijam już, ze policjanci strzelają celniej niż wyszkoleni żołnierze (na strzelnicy same środki, a w realu raptem w rączkę i nóżkę trafili. A gliniarze? Szyja, glowa, tułów etc. Chyba scena przerosła reżysera, albo już mu się znudziło bo jednak, jakby nie było film trwał 2:20. Końcówka zerznieta z The Usual Suspects, tylko okoliczności przyrody jakby inne. Tam gabinet i kubek z kawa, a tu bar i piwko. Generalnie film oceniam na 6.

 • GTA5pl ocenił(a) ten film na: 7

  ElenaIsia Stary było wiele gorszych scen strzelanin i wsumie nie wiadomo jak się strzela w takich okolicznościach to by musiał się wypowiedzieć ktoś kto ma pojęcie a nie My co nigdy broni nie trzymalismy przynajmniej ja

 • Shade83 ocenił(a) ten film na: 7

  ElenaIsia Boże jak czytam takie brednie to mi się niedobrze robi.Jestes konsultantka wojskowa bądź policyjna żeby podważać cokolwiek w tej scenie ? Nie odróżniasz strzelania na strzelnicy od prawdziwej wymiany ognia ? Może inaczej gdybyś była w takim samochodzie w takiej sytuacji widząc tyłu typów z bronią automatyczna to co byś zrobiła zaczęła piszczeć płakać panicznie wybiec z auta żeby dostać kulkę ? Scena była dobra i niczego nie zepsuła .

 • Shade83 Baba przesadziła mocno, ale ty chrzanisz. Nie ma różnicy, w co się celuje. Albo się potrafi celnie strzelać, albo nie. Różnicę stanowi natomiast cel ruchomy i nieruchomy oraz to czy samemu jest się w ruchu. Różnicę może też robić ogień przeciwnika, czyli stres wynikajacy z możliwości oberwania, jak i związany z tym czas na wycelowanie.
  Policja nie ma prawa zacząć wymiany ognia w tłumie. Podstawową zasadą policji w USA jest służyć i chronić, a nie narażać, chyba że na południu i w samochodach byliby sami czarni :(
  I tak, w takiej sytuacji większość ludzi od razu rzuciła by się do ucieczki, bo taka jest głupia ludzka natura.
  Uprzedzając - tak, strzelałem wielokrotnie, a poza tym jestem pedagogiem.

 • Shade83 ocenił(a) ten film na: 7

  JackCarver Nic nie chrzanie .Radzę sobie poczytać o policji w USA i o tym twoim służyć i chronić .To że strzelałeś na strzelnicy nic nie zmienia .Porównywanie strzelania na strzelnicy do strzelaniny pokazanej w filmie to jak porównywanie piwa 0% do czystego spirytusu.

 • feniks14 ocenił(a) ten film na: 7

  JackCarver Strzelać w ruchu..... Chyba w grach wideo strzelales wielokrotnie

 • feniks14 W ruchu, dobre :) pojechałeś kolesiowi.

 • xtremesystems ocenił(a) ten film na: 8

  ElenaIsia jak caly film oceniam zaje$%ie to ta scena tez mi nie pasowal. ale z innego powodu. no gliniarze nie zaatakowali by samochodu wlasnie pośród tylu osób postronych. no i rezyser troche ominął ile ofiar cywilnych bylo tej akcji. bo nie chce mi sie wierzyc ze pacjent wyjmuje bodajże M249 SAW oproznia magazynek i co? ten karabin przeciez pocharatał by cywilow na miazge. nawet jak czesc ukryje sie za silnikami to czesc by byla zmasakrowana.

  gdzie caly film byl pomyslany tak to troche bez sensu . W HEAT sie dało sie zrobić strzelanine w biały dzien i pośród cywili

 • xtremesystems Hehe, strzelanina z "Goraczki" jest perfekcyjna, tak jak poscig samochodowy z "Ronina" -klasa sama w sobie.
  Dla tego filmu to zbyt miazdzace porownanie.