PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511511}

Skrywane zbrodnie

Hidden Crimes
5,2 587
ocen
5,2 10 1 587

Skrywane zbrodnie
powrót do forum filmu Skrywane zbrodnie

W większości programów telewizyjnych film występuje pod nazwą '' Widokówka z
więzienia''.

Schuyler_filmweb

Dokładnie, masz rację!

ocenił(a) film na 4
Schuyler_filmweb

Racja. A co równie ciekawe po wpisaniu Widokówka z więzienia na FilmWebie ukazują się Skrywane zbrodnie.

użytkownik usunięty
Schuyler_filmweb

To prawda wczoraj ten film leciał na tvp 2 pod takim właśnie tytułem

ocenił(a) film na 3

Spójrzcie na dół strony z filmem i nad forum zobaczycie coś takiego jak "Inne tytuły". Mamy tam wszystkie wersje tego filmu. Nie ważne czy tytuł znajduje się na szczycie strony - jeśli wpiszemy jeden z nich w wyszukiwarce to film zawsze się nam pojawi.
A o to dlaczego jeden film ma kilka polskich wersji tytułu to trzeba by już zapytać polskiego producenta. Chociaż obawiam się, że on sam nie umiałby odpowiedzieć na to pytanie.

ocenił(a) film na 4
nemesisswan

A jak można dodawać inne tytuły? Bo po kliknięciu na "Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć" - nie widzę takiej opcji. To zależy od ilości punktów i łebków?
A w temacie to polskie odpowiedniki tytułów są najczęściej bez sensu, w ogóle nie są związane z oryginalnym, a czasem nawet z filmem.

ocenił(a) film na 3
dariusgromnicki

Nie można. Nie wiedzieć czemu inne tytuły oraz daty premier staff filmwebu ma na wyłączność. Nie mam pojęcia dlaczego. Niby takie same kontry, jak każde inne. Niby obiecują, że uruchomią możliwość dodawania, ale już dwa lata czekamy i nic.

nemesisswan

Polskiego producenta? ;)

ocenił(a) film na 3
sever

Jeśli się mylę (bardzo możliwe) i ktoś inny funduje Nam takie absurdy zwane potocznie "polskimi tytułami" to mnie oświeć i powiedz proszę, któż to taki. ;)

nemesisswan

Rozszyfruj moze na własny uzytek czym zajmuje sie ktos taki jak producent i zastanow sie pozniej czy ten film ma "polskiego producenta".

ocenił(a) film na 3
sever

Szczerze? Mam o wiele ciekawsze sprawy na głowie. Poza tym to tylko ciekawostka. Wystarczy mi wiedzieć, że za tłumaczenia odpowiadają polaczki.

nemesisswan

Jesli masz o wiele ciekawsze rzeczy na głowie, to nie trac czasu na pisanie głupot o "polskich producentach" na filmwebie, bo wypisujesz brednie...

ocenił(a) film na 3
sever

A masz świadomość, że gdybyś tak bardzo nie starała się wetknąć szpili i zwyczajnie mnie poprawiła, bez zbędnej potrzeby udowadniania czegoś samej sobie, obyłoby się bez spamowania forum, prawda?
Usprawiedliwia mnie to, że nikt nie jest wszechwiedzący i mam prawo się pomylić. Co jednak powiedzieć o osobie, która zamiast pomóc, serwuje tanie zaczepki słowne?
Nienawidzę spamowania forum więc sama nie będę dawała złego przykładu. To tyle z mojej strony w tym temacie. Ostrzegam że nawet nie zareaguję na powiadomienie więc się nie fatyguj z odpowiedzią. ;)

nemesisswan

Alez mnie nie intereseje bezproduktywna "dyskusja" z tobą. Ja po prostu mam alergię na niereformowalną głupote. A wypisywanie bzdur na forum, a nastepnie, po zwroceniu uwagi, pisanie "nie mam czasu sie doksztalcić" własnie nią jest,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones