plakat filmu Skrzywdzone dziecko

Skrzywdzone dziecko

Broken Child
6,8 43
oceny
6,8 10 1 43
10
chce zobaczyć
{"type":"film","id":492079,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Skrzywdzone+dziecko-2000-492079/tv","text":"W TV"}]}
Skrzywdzone dziecko
  • HBO Max - https://hbomax.com/

    abonament
    za 29,99 zł
  • Player - https://www.player.pl

    abonament
    za 20 zł


Co roku w Stanach Zjednoczonych ofiarą przemocy lub zaniedbania pada się niemalże jedno na 25 dzieci, a agencje opieki nad nieletnimi nie mogą sobie poradzić z pogłębiającym się kryzysem. W czterech spośród pięciu przypadków odebrania dziecka rodzicom w grę wchodzą narkotyki lub alkohol. Spirala przemocy kręci się dalej: skrzywdzoneCo roku w Stanach Zjednoczonych ofiarą przemocy lub zaniedbania pada się niemalże jedno na 25 dzieci, a agencje opieki nad nieletnimi nie mogą sobie poradzić z pogłębiającym się kryzysem. W czterech spośród pięciu przypadków odebrania dziecka rodzicom w grę wchodzą narkotyki lub alkohol. Spirala przemocy kręci się dalej: skrzywdzone w ten sposób dziecko jest okaleczone w dorosłym życiu i maltretuje następnie własne dzieci. Koszmar zmarnowanego dzieciństwa przechodzi z pokolenia na pokolenie.

Skrzywdzone dziecko zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.