PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151399}
6,0 6 823
oceny
6,0 10 1 6823
Sky High
powrót do forum filmu Sky High

Choć fabuła jest lekko glupiutka to mnie osobiście się ten film bardzo podobał i proponuje, aby go wszyscy obejrzeli dla odprężenia i dobrej zabawy. :D

ocenił(a) film na 5
kru13

10/10??!! dla ciebie pocieszna komiedia przy ktorej mozna spedzic niedzielne popoludnie jedzac ciasto to arcydzielo?? Nie przesadzaj max 6

ocenił(a) film na 7
Zatorbis

Fakt, fajnie się ogląda ale film zasługuje najwyżej na 6-7, trochę się zdziwiłem że Russel zgodził się w nim wystąpić o.O

kru13

trafiłem na to przez przypadek, po włączeniu telewizora. Film nie jest na pewno arcydziełem, ale jest pozytywny i w sumie z dobrym humorem skończyłem jego oglądanie :)

ocenił(a) film na 8
kru13

no i arcydzieło nie może mieć głupiutkiej fabuły. chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ;|

ocenił(a) film na 8
kru13

Popieram twórcę tematu - film zabawny i odprężający, polecam.

A co do dyskusji na temat ocen... Nie wiem jak Wy, ale ja wszystko oceniam przez pryzmat gatunku. Nie ma najmniejszego sensu porównywać tego filmu do "poważnych arcydzieł" i zaniżać mu przez to ocenę. Za to patrząc na klasę "głupiutkich komedyjek i to raczej dla młodszych" ze spokojnym sumieniem oceniam go na 8 lub nawet 9.

ocenił(a) film na 9
kru13

Zgadzam się z tobą jest całkiem fajny :)

olalalala

W porównaniu do takich "Małych agentów", który to film do podobnego targetu jest skierowany, Sky High jest o kilka długości lepszy.

ocenił(a) film na 9
ManBehindTheMist

Oczywiście:)

ocenił(a) film na 9
kru13

z tym filmem jest trochę jak z strażnikami galaktyki, on nie próbuje być na serio, tylko bawi się pewną konwencją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones