PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9607}
6,2 13 451
ocen
6,2 10 1 13451
4,5 6
ocen krytyków
Sliver
powrót do forum filmu Sliver

Marność

ocenił(a) film na 6

Gdyby zamiast prawie ciągłego p......lenia skupili się bardziej na fabule może by coś z tego było.

Lisowczyk

Wątpię żeby coś z tego filmu było. Fabuła całkowicie nudna i pozbawiona jakiegokolwiek tępa. Brak oryginalności. Niby trwało to półtorej godziny a zdawało mi się, że trwa wieczność. Sami bohaterowi tacy jacyś nijacy i drętwi. Główna bohaterka taka "Sierota Marysia" a jej kochanek to taki zbok, non stop o pieprz***u myślał. Jedyna udana i podniecająca scena to ta przy filarze kiedy bierze ją od tyłu ale tak jak mówiłeś za jedyne sceny erotyczne nie można wstawiać dobrej oceny. Ja nie zamierzam temu filmowi dawać więcej niż 1 nawet jeśli kogoś to nie zadowoli. Liczyłem na coś lepszego, coś co mnie zaciekawi i mnie ciągnie ale niestety.

ocenił(a) film na 6
Tyler_Alex_Durden

Wystawianie 1 to trochę przesada. Film nie zachwyca ale mimo to nie powinno się go tak masakrować. Oglądałem gorsze badziewia.

Lisowczyk

Owszem są i gorsze, ale tak jak mówiłem nie zamierzam mu dawać więcej gwiazdek. Wynudził mnie totalnie. Dla mnie film musi być po prostu ciekawy i wciągający a w "Sliverze" nie było ani jednego momentu który by mnie zaciekawił. Sam seks to nie wszystko.

ocenił(a) film na 6
Tyler_Alex_Durden

No to prawda, że w dzisiejszym kinie za dużo jest pieprzenia.

Lisowczyk

Jakby ktoś nie znał Sharon i Baldwina, mógłby się zastnawiać, czy to nie film spod znaku wieczornego Tele 5 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones