PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 452
oceny
7,4 10 1 595452
6,4 46
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Mam mieszane uczucia co do tego pytania, proszę o wyrażenie swoich opinii :).
a)pieniądze
b)szczęście
c)pożądanie
d)przeznaczenie

korniszon123

Jak to co- oczywiście d) przeznaczenie ;)

ocenił(a) film na 10
verita2

Tak, ale czy nie można się pokusić o odpowiedź A, pieniądze? Bo właściwie dzięki programowi ją odnalazł ponownie.

ocenił(a) film na 1
korniszon123

imo w największym stopniu pieniądze, potem ewentualnie szczęście, ostatnie dwie odrzucam

s_w

Zależy jak rozumieć "pieniądze". Jako w sensie że wygrana i sława to tak. Ale, że ta dziewczyna poleciała na kasę to nie sądzę.

ocenił(a) film na 8
korniszon123

w filmie jest odpowiedź d, ale jak dla mnie to "c" najlepiej będzie pasować.

ocenił(a) film na 10
korniszon123

Ja tam w przeznaczenie wierzyłem przy każdej byłej miłostce, wyrosłem z tego :) Szczęście - w sensie 'fuks' - owszem. Pożadanie - jeżeli dwie osoby to czują, to tak. Pieniądze - nie kupisz miłości za nie, ale gdy ją znajdziesz to się przydadzą, i to w dużych ilościach :)

ocenił(a) film na 7
korniszon123

Ehh. A mi się wydaję, że w tym pytaniu chodzi o to, że wszystkie odpowiedzi pasują. Odnajdywał ją dzięki pieniądzą, fartowi, pożądaniu i dlatego, że to było przeznaczenie

ocenił(a) film na 9
korniszon123

oczywiście, że a :) uważam jednak, że dla jego przecudownej wybranki liczy się tylko kasa, gdyby jej nie miał to nie odzyskałby tej swojej "prawdziwej" miłości, bo zostałaby ona u boku nadzianego dziada. Ot to taka $miłość$ z jej strony :)

ocenił(a) film na 8
malinoweLego

Chyba jednak nie tylko pieniądze, ponieważ kiedy przyszła na stację kolejową Jamal nie uczestniczył jeszcze w programie i był bez grosza. Pomimo to podjęła ryzyko i zjawiła się, czyli musiała to być miłość.

ocenił(a) film na 10
korniszon123

wszystko oprócz pieniędzy wg mnie

ocenił(a) film na 6
korniszon123

Pytasz o film czy o powieść? W filmie odp.B i D. W powieści wszystkie odpowiedzi,bo:
A.dzięki pieniądzom bohater uwalnia swoją ukochaną z burdelu
B.szczęście pomaga mu wyjść cało po aresztowaniu i odgadnąć pytania
C.nie wystąpiłby w teleturnieju,gdyby nie pożądał ukochanej i zemsty na prowadzącym Milionerów
D. co róż miał przeszkody,żeby odzyskać ukochaną,ale ostatecznie jego przeznaczenie mu pomogło,bo pytania wiązały się z jego życiem i adwokat,która go ratuje wcześniej uzyskała od niego pomoc.

użytkownik usunięty
korniszon123

Scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones