PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468296}

Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog Millionaire
7,4 595 451
ocen
7,4 10 1 595451
6,4 46
ocen krytyków
Slumdog. Milioner z ulicy
powrót do forum filmu Slumdog. Milioner z ulicy

WSTYD

ocenił(a) film na 10

Nikt nic nie wiem o tym kapitalnym filmie.
Nie widziałem ale recenzje powalające.

ocenił(a) film na 6
Wojtek_dpo

...to że nie ma wpisów to nie znaczy, że nikt nic nie wie. Narazie miał premierę w Toronto, gdzie wygrał i bodajże w Austin. Co ciekawe juz po samym pokazie typowano go jako głównego kandydata do nagrody. Udało się wygrać pomimo ze poziom był nawet wysoki. Ogólnie jest to jeden z wielu głównych :) kandydatów do oskara; jak będzie w praktyce?, zobaczymy. Recenzje były dobre. Eydaje sie ze jest to najlepszy film jaki do tej pory został zrealizowany przez Boyle'a. Narazie jednak jest niedostępny, w dystrybucji kinowej jeszcze go nie ma. Z pewnoscią będzie jeszcze o tym filmie głośno, napewno głośniej (jak o wielu, które gdzieś tam zdobywały nagrody na znaczących festiwalach) niż teraz; prawdopodobnie w czasie oskarowego wyscigu. Nie jest to jedyny film, o którym narazie nikt nic nie wie, a juz sobie gdzieś tam dryfował na festiwalach zdobywając b. dobre recenzje. Wszytko zależy od producentów i dystrybutorów co z tym filmem zrobią, bo moze być tak że będzie to następna produkcja festiwalowa, jak w przypadku wielu godnych uwagi filmów niskobudżetwoych (wielu debiutujących reżyserów i filmów tak przepadło wystarczy rzucić okiem -nie wiem- chociażby na Independent Spirit Awards). Na szczęście Slumdog Millionaire to nie grozi.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Mejwen

Wojtuś, wiem że mieszkasz w Irlandii (bywałem na forum TDK :), ale jak
byś był w Polsce to zapraszam do Łodzi na Camarimage, gdzie będzie
zaprezentowany w konkursie głównym, miedzo 29 listopada a 6 grudnia :)
To chyba drugi seans na świecie...??? hm?

ocenił(a) film na 10
Stefan_Mirecki

Owszem.

Ja też będę uczestniczył w tym pokazie :)

Właściwie to będę uczestniczył w każdym pokazie na CamerImage :)

ocenił(a) film na 10
CupOfCoffee

Kurcze musze zobaczyc ten film.
mam nadzieje,ze szybko i wszedzie trafi do kin.

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

U mnie niestety 9 stycznie...dvdscreener bedzie niedlugo bo sezon oskarowy...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones