PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32032}

Smak wiśni

Ta'm-e gīlās
7,1 4 908
ocen
7,1 10 1 4908
7,6 18
ocen krytyków
Smak wiśni
powrót do forum filmu Smak wiśni

Mocna rzecz

ocenił(a) film na 8

.... i bardzo mi pomógł gdy miałem "doła" co prawda o samobójstwie nie myślałem, ale dobrze że film pokazuje takie aspekty życia, jego wartości. Film można uznać za bardzo antyholiwoodzki, to znaczy bardzo nie w amerykańskim stylu. Jest przeznaczony dla cierpilwego ale wymagającego widza. Super dramat psychologiczny. Dla mnie jako ateisty ma dużą wadę - zbytnio przesiągnięty religią ale i tak do mnie przemówił. Jeśli ktoś jest w stanie wczuć się w role bohatera to film musi zrobić na nim duże wrażenie. Gorąco polecam, a jeszcze jedno chyba nie jestem pewien jak zinterpretować zakończenie. 8/10 Myślę że jak na irańskie kino to nota raczej wyska, ale film zaczyna się dosyć niemrawo. Moim zdaniem to jeden z tych filmów które trzeba obejrzeć i dużo bym stracił gdybym tego nie zrobił. Warto naprawdę nie tylko ze względu na jego egzotykę.

DeathGhost

Bez względu na nasze przekonania trzeba mieć na uwadze, że przekonania większości świata są zupełnie inne. Bardzo dobrze, że kino to unaocznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones