plakat filmu Smok: historia Bruce'a Lee

Smok: historia Bruce'a Lee

Dragon: The Bruce Lee Story
7,3 6 990
ocen
7,3 10 1 6990
1 275
chce zobaczyć
{"type":"film","id":30608,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Smok%3A+historia+Bruce%27a+Lee-1993-30608/tv","text":"W TV"}]}
Smok: historia Bruce'a Lee
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Od zera do bohatera - tak można podsumować życie człowieka, który pomimo krótkiego niestety żywota i skromnej przecież filmografii do dziś rozpala umysły ludzi na całym świecie, a w swym rodzinnym Hongkongu doczekał się nawet pomnika. Film "Smok: historia Bruce'a Lee" przedstawia dzieje najsławniejszego mistrza wschodnich sztuk walki odOd zera do bohatera - tak można podsumować życie człowieka, który pomimo krótkiego niestety żywota i skromnej przecież filmografii do dziś rozpala umysły ludzi na całym świecie, a w swym rodzinnym Hongkongu doczekał się nawet pomnika. Film "Smok: historia Bruce'a Lee" przedstawia dzieje najsławniejszego mistrza wschodnich sztuk walki od urodzenia do śmierci. Obserwujemy młodego Lee (Jason Scott Lee), zmuszonego do ucieczki z rodzinnego kraju do Ameryki, która jawi się jemu i wielu innym jako prawdziwy raj na ziemi. Rzeczywistość weryfikuje jednak marzenia - nie osiągnąwszy upragnionego szczytu sławy, Bruce powraca w końcu do ojczystego Hongkongu, gdzie zdobywa zasłużone uznanie i zostaje okrzyknięty narodowym bohaterem.

Smok: historia Bruce'a Lee zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.