PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574719}

Snajper: Broń odwetu

Snayper. Oruzhie vozmezdiya
5,5 1 219
ocen
5,5 10 1 1219
Snajper: Broń odwetu
powrót do forum filmu Snajper: Broń odwetu

film na 10

ocenił(a) film na 3

otóż film to jakby 2 opowieści; wstęp stalingradzki /od bidy ujdzie/ a potem....zaczyna się ;)
10 super snajperów niemieckich ma za zadanie bronić dziedzińca 10x10m ;) tak więc- skala absurdu - 10 ;)
film BIAŁOruski - to na początek;wątek polski - P.Deląg; jak wspomniałem - o ile sceny bitwy stalingradzkiej od bidy ujdą to potem /zamek/ to już totalna fikcja ;)
Ja rozumiem - 10 strzelców z "ambon" wybija "pół kompani" NKWD; ale to nie lepiej byłoby żeby 3 chłopa wzięło po pare granatów + pm-y i mając NPLA w "studni" robią robote ;)
wrażenie - bezcenne ;)

ocenił(a) film na 3
celt74

Kolejna kwestia - obraz okupacji radzieckiej Prus... normalnie Jewropa drogie gaspada; siedzą razem zwycięzcy i zwyciężeni w knajpie i ... nie;nie widać ale wydaje się że rosyjscy żołnierze PŁACĄ I NAWET NAPIWKI DAJĄ !
Czytam teraz książkę o dekadzie Berlina /1940-1950; od triumfów po zajęciu Francji przez 1 naloty, po szturm i podział/; nie wiem czemu ale w Berlinie ludność inaczej reagowała na żołnierzy Armii Czerwonej /i vice versa/ niż w tym filmie

ocenił(a) film na 6
celt74

Radzę oglądac filmy dokumentalne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones