PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794573}

Snajper: Ostatni strzał

Sniper: Ultimate Kill
5,4 1 917
ocen
5,4 10 1 1917
Snajper: Ostatni strzał
powrót do forum filmu Snajper: Ostatni strzał

Czy nie można od razu

ocenił(a) film na 5

udostępniać filmu do oceniania, tylko trzeba czekać do "premiery" ?.
Kolejny raz obejrzałem dany film i nie mogę go ocenić, naprawdę wkurzające.
Ode mnie ocena filmu to 5 , nic szczególnego, ani sprawnie zrobionego, aktorstwo nie porywa, a szkoda bo tematy snajperskie mnie interesują.

M1aro

5 to uczciwe podejście, tym niemniej taka ocena może sugerować, że jest tam jakiś duży plus mimo licznych minusów, a film jest tak przewidywalny, że zupełnie pozbawiony emocji. Daję 4, za pejzaże Kolumbii.

ocenił(a) film na 5
adimem

Ja dałem 5 za tematykę snajperską i za to że wcześniej obejrzany przeze mnie film był jeszcze mniej ciekawy :-), ostatnio mam niefarta odnośnie ciekawej kinematografi.

M1aro

5???
Przy poprzednich 2 częściach: GHOST SHOOTER i LEGACY, a które nie były żadnymi rewelacjami to ta wygląda strasznie.
Tu ciężko nawet mówić o tematyce snajperskiej, bo w sumie to były 3-4 sceny przez cały film.
Scenariusz tak kiepski, że zęby bolały, a do tego babole, jak to gdy idąca na spotkanie z ojcem Carlosem Estrada miała na sobie białą koszulkę, która w barze zrobiła się szara. Wytypowanie już na samym początku filmu "kreta" nie stanowi żadnego problemu, a rolę Berengera polegającą na wygłoszeniu kilkunastu dialogów pozostawiam bez komentarza.Dwa w porywach do trzech, ale na pewno nie pięć to obiektywna ocena dla tego słabiaka...

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Ocena 2 czy 3 to już jak dla mnie bardzo słabe filmy , ten to poniżej przeciętnego , nie zapada w pamięć , nie ogląda się go bez ziewania , ale nie jest to też nieustanne ziewanie,
taki sobie akcyjny ze śladami tematyki snajperskiej.
Niestety są filmy słabsze od tego i czasem człowiek się brzydko natnie.

ocenił(a) film na 4
adimem

Obejrzeć i zapomnieć

ocenił(a) film na 5
ronin29

Już prawie nie pamiętam tego filmu :-).

M1aro

Również dałbym 5, gdyby nie blokada ocen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones