PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656040}

Snajper

American Sniper
7,6 249 914
ocen
7,6 10 1 249914
6,0 35
ocen krytyków
Snajper
powrót do forum filmu Snajper

- Kolejna "bańka mydlana" o hamerykańskim pseudo-bohaterze, którego w końcu dopadło przeznaczenie i sprawiedliwość. CYTAT z filmu "to barbarzyńcy...". Zastanówcie się dobrze, POlandia bedąca na szpicy pseudo-nato, po kilku BOMBKACH zostanie ziemią niczyją oddzielajacą zachód od ruskiej zarazy. Pamiętajcie, historia lubi sie powtarzać. W razie czego każdy obróci się dupą... Jak w '39 '45 dbając o swoje interesy !! Wtedy gdy zostanie po POlandii 1-5% populacji, to ciekawe jak będą sie bronić przed militarną potęgą która zniszczyła Twój kraj, miasta, bliskich, rodzinę etc. Ot, prosty przykład.

TobiWUJO

PS - Dziękujemy Ci "stary" Bush'u i twojemu synkowi z zespołem downa za te atrakcje...

ocenił(a) film na 9
TobiWUJO

https://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Azair

To wszystko tłumaczy... Tylko na tyle Cię stać kopiuj/wklej. Dobranoc.

TobiWUJO

Plujesz na USA, plujesz na Rosję, plujesz w końcu na Polskę... Co ty sobą reprezentujesz? zdewociałą babuszkę?

Fellor

NIE! Stwierdzam fakty. Historia + położenie geograficzne. MOŻESZ LICZYĆ, TO LICZ NA SIEBIE - mało już było przykładów? Jakbyś był taki bystry to byś zauważył w Mojej wypowiedzi "sarkazm" zaczynający się na PO... Buraki i krętacze, nazywajacy się politykami. Pokończyli niewiadomo jakie szkoły ale niestety inteligencja jest rzeczą wrodzoną. Nie mówie że inne partie są lepsze - WSZYSTKO TO JEDEN WIELKI CHŁAM tylko niech uważają co mówią... Bo jak pisałem, nasze położenie geograficzne jest na pierwszej linii uderzenia, a myślisz kto sie przejmnie takimi PO:)laczkami - NIKT!

PS. A wszyscy pseudo-politycy juz dawno zapomnieli że są wybrani przez naród by SŁUŻYĆ!!!!! społeczeństwu a nie własnym interesom. Buraki bez honoru.

TobiWUJO

Ukraina liczyła na siebie w żaden sojusz się nie pchała i dostała prezent od braci rosjan. My by być w miarę bezpiecznym musimy łączyć się w sojusze np. militarne i polityczne.
Hipotetycznie dlaczego pewien wschodni kraj nie maiłby anektować Polski po wcześniejszym ataku gdybyśmy byli krajem neutralnym? Nic by go przed tym nie powstrzymało.

Fellor

Wiesz, najwiekszym naszym błędem było wiejscie do EU oraz wyniszczenie naszej gospodarki dzięki tym ...... na wiejskiej. Mieliśmy z węgrami, czechami etc. (ostatnimi wschodnimi członkami eu) założyć sobie swoją unię gospodarczą, odzielić wschód od zachodu i konkurować z rosja i EU. Węgiel, przemysł stoczniowy, rolnictwo, TRANZYT wschód-zachód i czerpać z tego korzyści !!!

A nie EU i wiadomo, zastój gospodarczy, sklepy zapchane towarami etc. Po co EU takie biedaki jak polska, węgry i inni. Właśnie po to. Rzucili na zachetę ochłapy € ale jakim kosztem i kto na tym jak zwykle wyszedł na swoim?? Albo dzieki temu, kto sie z nami liczy lub jaki mamy ważny głos w decyzjach??

TobiWUJO

sorry ale ten avatar to jakieś gówno

TobiWUJO

powiedz, że lubisz putina

szymonliwo

TVN Twój "bóg" ?

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

Zgaduję, że Twoim jest Korwin :v

TobiWUJO

A co, zabronisz Amerykanom w swoich filmach gloryfikować swoich żołnierzy? Ich filmy, ich żołnierze, ich kultura. Chyba nikt normalny nie spodziewa się że Amerykanie w swoich filmach będą stawiać Polskich, Ruskich czy Chińskich żołnierzy, bohaterów czy innych ponad swoich. Żaden szanujący się kraj tak nie robi i nawet nie powinien, i każdy swoich wywyższa w filmach, aby siebie zaprezentować w jak najlepszym świetle. Że np. w dzisiejszej Polsce robi się bardzo mizerne kino to nie wina Amerykanów. Kiedyś też mieliśmy swoich kinowych wojennych bohaterów, jak choćby "Czterej pancerni i pies". Kiedyś były gorsze warunki życiowe, a kino polskie o wiele lepsze niż to co dzisiaj nam jest serwowane. Więc nie miej za złe Amerykanom że robią wznioślejsze filmy o swoich, bo my nie potrafimy zrobić żadnego porządnego filmu.

TobiWUJO

To jakiś nowy wirus, że współczesna młodzież (zazwyczaj gimnazjalna) w każdy możliwy wyraz wstawia duże litery P i O?

ocenił(a) film na 4
TobiWUJO

Masz rację, kolego, ten film to gówniana, amerykańska propaganda.
A Eastwood z pospolitego mordercy (zabijającego nawet dzieci) zrobił bohatera.
Gość powystrzelał ponad 160 irackich cywili na rozkaz Busha, ale założę się, że niektóre Polaczki uroniły niejedną łzę gdy jechał kondukt żałobny pod koniec filmu...

ocenił(a) film na 8
mateusztsr

A Ty kto jesteś? NadPolak? Pewnie patriota.

ocenił(a) film na 4
kieko

Ja patriotą? Absolutnie nie. Powiedziałbym, że jest wprost przeciwnie :)
Za to Ty jesteś klasyczny przykład upierdliwego Polaczka, wyszukującego jakąś dyskusję i sraj**ego się do każdego kto wyrazi jakąś opinię.
Co Twój buracko-zaczepny komentarz wnosi do rozmowy o tym filmie?
Przenosisz głupie zaczepki spod swojej budki z piwem na forum filmweba??

ocenił(a) film na 8
mateusztsr

Czytam temat który mnie zainteresował i zareagowałem na komentarz który w mojej ocenie jest obraźliwy nie tylko w stosunku do mnie.
Ty pewnie tego nie zrozumiesz skoro sam przyznałeś, że jesteś przeciwieństwem patrioty, a do tego wywyższasz się z niewiadomego powodu.
Co do sr**ia się- to Ty wywaliłeś więcej gó**a, ja pozostałem przy bardziej cywilizowanej formie.
P.S.Nie posiadam budki z piwem.

ocenił(a) film na 4
kieko

Masz mentalność wiecznie niezadowolonego, wysoce konfliktowego człowieka.
Zdecyduj się wreszcie co Ci się nie podoba hejterze?
Najpierw masz problem, że patriota i piszesz komentarz.
Teraz z kolei masz problem, że nie patriota.
Jesteś kłótliwy jak dziewczyna w czasie okresu.
PS Nigdzie nie napisałem że masz budkę z piwem, naucz się czytać ze zrozumieniem.
Twoja pszenno-buraczana zaczepka brzmiała "jak spod budki z piwem".

ocenił(a) film na 8
mateusztsr

Ależ szybko przenalizowałeś moją osobowość-zamiast na studia mogłem zgłosić się do Ciebie na wykłady z psychologii.
Co do wzmianki o patriotyzmie-zapoznaj się z terminem sarkazm.
Nie mam problemu z patriotami, może jedyny to taki, ze jest ich coraz mniej w naszym kraju.
To chyba jedna z niewielu rzeczy jakich powinniśmy uczyć się od amerykanów (o! Masz tu bardziej bezpośrednie nawiązanie do tematu na tym forum).

Jeśli cytujesz sam siebie, to rób to dokładnie, a więc;
"Przenosisz głupie zaczepki spod swojej budki z piwem na forum filmweba??"
Czytając ze zrozumieniem można wnioskować, ze posiadam swoją budkę.
Moje wyjaśnienie zaprzeczyło tej teorii.
Pisz świadomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones