PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30684}

Sokół maltański

The Maltese Falcon
7,6 22 461
ocen
7,6 10 1 22461
7,7 28
ocen krytyków
Sokół maltański
powrót do forum filmu Sokół maltański

7,8???

ocenił(a) film na 10

Kto dał mniej niż 8?

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 10
MumciurMaster

Gatunek noir,jest gatunkiem ciezkostrawnym.Nie ma co sie dziwic ze ludzie tak nisko oceniaja te filmy.Mialem to samo z filmami niemymi

ocenił(a) film na 6
szyszkajr

Ja nie mam problemów z układem pokarmowym, na ogół lubię tę kuchnię. Jednak z nieznanych mi przyczyn wyjątkowo przeciętne danie ;) zjadła do końca z grzeczności dla kucharza.

ocenił(a) film na 4
MumciurMaster

ja również,duże rozczarowanie...

ocenił(a) film na 5
MumciurMaster

Niby klasyka, a bardzo przeciętny. Może kilkadziesiąt lat wstecz to było coś. Fabuła niewymyślna, aktorstwo imho średnie, bardziej teatr telewizji niż film (oczywiście uwzględniając że w 1941 to jeszcze nie wiedzieli co to teatr telewizji:), klimatu noir też tylko troszkę.

ocenił(a) film na 4
MumciurMaster

No cóż, nominacje nominacjami, nagrody nagrodami a u mnie ani nagrody, ani nominacji, ani wyróżnienia - po prostu taki sobie teatr tv - 4/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Ja też spodziewałem się więcej. Nie przekonała mnie ani gra aktorska, ani tym bardziej scenariusz, momentami dość naiwny. Błędy w montażu wybaczam, bo wówczas był inny poziom techniki. Ogólnie film, co najwyżej dobry, a przecież kreowany na Arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones